Tvrdnutí břicha, stahy při pohybu mimi?

Napsat příspěvek
5499
31.1.20 14:47
@Anonymní píše:
@lovean
No já mám kontrolu v pátek, uvidím, zašla bych si radši hned po víkendu ať jsme v klidu. No doufám že to kontrakce nejsou!! Přece jen je ještě brzo! :nevim:

Je ale bohužel člověk nikdy neví no doufejme že tam ještě vydrží miminka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 10:48

@lovean Tak jsem z toho jelen :think: šla jsem na kontrolu radši už dneska, doktorka mi vynadala že jsem měla jet hned do nemocnice jestli si z ní dělám srandu? Že jsem otevřená tak mě okamžitě poslala na ozvy a když budou spátne tak hned do nemocnice!! Ozvy byli v pořádku co mi tak sestra řekla ale celou dobu co mě natáčela tak mi břicho neztvrdlo jinak mi tvrdne co 5 minut.. jak naschvál..pak mi sundala pásy a břicho jsem měla jako kámen tak jsem ji to říkala, sahala mi na něj a řekla mi že to není tvrdnutí že jako jo ale strašně málo :grin: :grin: :grin: :grin: tak to jsem se začala smát protože jsem ho měla jak beton, no sestra mi řekla že je to v pořádku dala mi injekci a poslala mě domů, takže teď absolutně nevím co teda semnou je, doktor řekne to, sestra řekne tamto :nevim: :D :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5499
3.2.20 11:04
@Anonymní píše:
@lovean Tak jsem z toho jelen :think: šla jsem na kontrolu radši už dneska, doktorka mi vynadala že jsem měla jet hned do nemocnice jestli si z ní dělám srandu? Že jsem otevřená tak mě okamžitě poslala na ozvy a když budou spátne tak hned do nemocnice!! Ozvy byli v pořádku co mi tak sestra řekla ale celou dobu co mě natáčela tak mi břicho neztvrdlo jinak mi tvrdne co 5 minut.. jak naschvál..pak mi sundala pásy a břicho jsem měla jako kámen tak jsem ji to říkala, sahala mi na něj a řekla mi že to není tvrdnutí že jako jo ale strašně málo :grin: :grin: :grin: :grin: tak to jsem se začala smát protože jsem ho měla jak beton, no sestra mi řekla že je to v pořádku dala mi injekci a poslala mě domů, takže teď absolutně nevím co teda semnou je, doktor řekne to, sestra řekne tamto :nevim: :D :lol: :lol:

Dobrý no já mám takové depky teď nějak se všeho bojím samotného porodu zatím ještě ne ale aby se něco nestalo abych neporodila předčasně pořád něco můj už ze mě musí být na nervy v noci mě bolíva břicho ale vždycky to přejde takže asi poslíčci a pořád blbě spím nevím jak si lehnout navíc chodím tak 10 krát za noc na malou takže taky sranda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 11:41

@lovean poslíčci a tvrdnutí jsou prý normální od 36 týdne to mi dnes řekla sestra.. když je něco dřív hned do nemocnice.. kdybych ji poslechla tak jsem na pohotovosti každý den :roll: :grin: co doktor to názor já už fakt nevím. No každopádně kdyby něco tak jedu do nemocnice a hotovo, no že mě je přítel už na prášky, mají to s námi těžké chlapci :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
5499
3.2.20 11:55
@Anonymní píše:
@lovean poslíčci a tvrdnutí jsou prý normální od 36 týdne to mi dnes řekla sestra.. když je něco dřív hned do nemocnice.. kdybych ji poslechla tak jsem na pohotovosti každý den :roll: :grin: co doktor to názor já už fakt nevím. No každopádně kdyby něco tak jedu do nemocnice a hotovo, no že mě je přítel už na prášky, mají to s námi těžké chlapci :grin: :grin:

No to mají těžké no tak tímhle kdybych se řídila i já tak nedělám nic jiného než jezdím do nemocnice a to fakt ne to mi na začátku stačilo když jdu k doktorce vždy se mě ptá a když mě vyšetří a nic špatného neshledá tak na to nic neřekne takže si myslím a co jsem četla tak teda poslíčci můžou být dřív než ve 36 tt já si myslím že kdybych to měla hrotit jsem na pohotovosti každý den takže tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama