Tvrdnutí bříška v začátku 24. týdne

609
14.12.19 07:43

Tvrdnutí bříška v začátku 24 týdne

Ahoj maminky,
před chvíli jsem se vzbudila a tvrdne mi bříško. Je fakt, že jsem teď dva dny po sobě byla po nákupech na vánoce a jeden den, byl takový uhoněný. Jsem 23+1 tt, pohyby jsem včera cítila kolem 8mé večer a většinou už se mi ráno bobek ozve třeba kolem 6te( to přítel vstává do práce). A dneska jsem se vzbudila kolem 6te na wc a neozval se ani po,,zadlubani" do bříška. Mám raději jet k dr? U tvrdnutí bříška se nevyznám jsem prvorodička.
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
14.12.19 07:52

Jestli jsi měla a ročně dny, tak mimi zřejmě spinká. 🙂 Já bych počkala ještě, pokud by se celý den neozval, pak bych jela. Naše se leckdy neozvala celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
14.12.19 08:04

Tak brouček už se ozval, dala jsem si magnesko a sedla do kuchyně na židli to zabralo :srdce: presto mám zajít v pondělí na kontrolu raději?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
14.12.19 08:24

Udelej si dnes odpocinkovy den, dej si nohy nahoru. Pokud by bricho tvrdlo dlouhodobe, tak si v pondeli k Dr. zavolej. Jinak se o tom muzes na bezne kontrole zminit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
14.12.19 08:25

@Satiaa Já bych určitě v pondělí alespoň zavolala. Mě začalo tvrdnout minuly týden (17tt) a byla jsem raději na kontrole, teď jdi další týden znovu.

U prvního těhotenství mi začalo tvrdnout ve 23tt a začal se mi u toho zkracovat čípek.

Tak bych raději na ko šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat