Tvrdnutí podbříšku na jedné straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 10:57
Tvrdnutí podbřišku na jedné straně

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Už asi týden mě trápí to, že mi tvrdne v podbřišku třeba jen na jedné straně. Jsem 18+1tt. Navíc necítím pohyby vůbec. Můžete mi někdo poradit. Mám zajít na gynekologii nebo to nechat. Nechci aby mé druhé těhotenství také skončilo předčaným porodem.

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 27.01.17 11:13

Magnezko zobeš?

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:14

A ty pohyby jsi předtím cítila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:17

Myslela jsem, že ano kolem 12tt, ale asi ne. Žádný kopaní nic. V předchozím těhotenství už jsem je citíla už od 16tt. Jinak nic neberu.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:25
@Anonymní píše:
Myslela jsem, že ano kolem 12tt, ale asi ne. Žádný kopaní nic. V předchozím těhotenství už jsem je citíla už od 16tt. Jinak nic neberu.

to asi pohyby nebyli :think: a je to fakt klasický tvrdnutí a nebo je to jen takový tlak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:26

Je to spíš tlak, když se rychle pohnu, tak ztvrdne jen jedna strana. @ka2ka

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 27.01.17 11:30

Hořčík je velice důležitý. Pokud ho nemáš dostatek, způsobuje svalové křeče a možné tvrdnutí. Nejlepší asi bude, když zavoláš gynekologovi ;)

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:40
@Anonymní píše:
Je to spíš tlak, když se rychle pohnu, tak ztvrdne jen jedna strana. @ka2ka

ne není to třeba tím, že jak se pohneš a ohneš tak se to mimino jaky skřípne a nelíbí se mu to a tlačí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 14:33

To nevím :nevim: @ka2ka

tatu
Kecalka 479 příspěvků 27.01.17 21:33

Pokud uz jsi podobny scenar zazila a vedl k predcasnemu porodu, mela bys chodit na pravidelne cervikometrie, kde se zjisti jestli to tvrdnuty vede ke zkracovani cipku. Jinak me brisko taky tvrdne, uz od 16 tt, ale bylo to tak ve vsech tehotenstvich, pokud je to do 10 epizod denne je to normal - deloha trenuje, ale kazdopadne cervikometrie by u tebe mela byt soucasti pravidelnych vysetreni..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >