Reklama

Tvrdnutí podbříšku na jedné straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 10:57
Tvrdnutí podbřišku na jedné straně

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Už asi týden mě trápí to, že mi tvrdne v podbřišku třeba jen na jedné straně. Jsem 18+1tt. Navíc necítím pohyby vůbec. Můžete mi někdo poradit. Mám zajít na gynekologii nebo to nechat. Nechci aby mé druhé těhotenství také skončilo předčaným porodem.

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 27.01.17 11:13

Magnezko zobeš?

ka2ka
Extra třída :D 12665 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:14

A ty pohyby jsi předtím cítila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:17

Myslela jsem, že ano kolem 12tt, ale asi ne. Žádný kopaní nic. V předchozím těhotenství už jsem je citíla už od 16tt. Jinak nic neberu.

ka2ka
Extra třída :D 12665 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:25
@Anonymní píše:
Myslela jsem, že ano kolem 12tt, ale asi ne. Žádný kopaní nic. V předchozím těhotenství už jsem je citíla už od 16tt. Jinak nic neberu.

to asi pohyby nebyli :think: a je to fakt klasický tvrdnutí a nebo je to jen takový tlak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:26

Je to spíš tlak, když se rychle pohnu, tak ztvrdne jen jedna strana. @ka2ka

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 27.01.17 11:30

Hořčík je velice důležitý. Pokud ho nemáš dostatek, způsobuje svalové křeče a možné tvrdnutí. Nejlepší asi bude, když zavoláš gynekologovi ;)

ka2ka
Extra třída :D 12665 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:40
@Anonymní píše:
Je to spíš tlak, když se rychle pohnu, tak ztvrdne jen jedna strana. @ka2ka

ne není to třeba tím, že jak se pohneš a ohneš tak se to mimino jaky skřípne a nelíbí se mu to a tlačí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 14:33

To nevím :nevim: @ka2ka

tatu
Kecalka 479 příspěvků 27.01.17 21:33

Pokud uz jsi podobny scenar zazila a vedl k predcasnemu porodu, mela bys chodit na pravidelne cervikometrie, kde se zjisti jestli to tvrdnuty vede ke zkracovani cipku. Jinak me brisko taky tvrdne, uz od 16 tt, ale bylo to tak ve vsech tehotenstvich, pokud je to do 10 epizod denne je to normal - deloha trenuje, ale kazdopadne cervikometrie by u tebe mela byt soucasti pravidelnych vysetreni..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama