Tvrdnutí podbřišku na začátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 07:34
Tvrdnutí podbřišku na začátku

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti s zvednutím podbřišku v úplném začátku těhotenství 2 - 3tyden. Zda se mi občas takovy tvrdý a vypouklý. A nevím jestli je to normální takhle brzy. Díky ;)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 07:34
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti s zvednutím podbřišku v úplném začátku těhotenství 2 - 3tyden. Zda se mi občas takovy tvrdý a vypouklý. A nevím jestli je to normální takhle brzy. Díky ;)

Ne zvednutím ale tvrdnutím

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 02.08.18 07:47

No na tvém místě, bych se v tomhle týdnu ani nepozorovala. Nejlepší je na to skoro ani nemyslet, zbytečný stres je sviňa. Ještě není vyhráno. Jinak ze začátku to všelijak tuhne, bolí, píchá a je to normální. Prostě se tam něco děje.

Tak ať to dopadne dobře ;)

Zdenilda
Kecalka 282 příspěvků 02.08.18 08:44

Tvrdlo mi od samyho zacatku az do uplnyho konce,no hrozny.ze zacatku jen obcas,od 26tt kazdou hodinu klidne i 7× a neustále az do porodu.Proste reaktivni deloha,ja to nazval lekar.Ale zadny med to nebyl…Preji,at se dari :D

WojKa
Stálice 87 příspěvků 02.08.18 09:06

Zajímalo by mě, jak můžeš vědět, že jsi těhotná ve 2-3tt? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 09:22
@WojKa píše:
Zajímalo by mě, jak můžeš vědět, že jsi těhotná ve 2-3tt? 8o [/citace
Jiste to nevím. A proto se ptam. Ale na testu mi vyšel duch. A cítím prave to tvrdnutí podbřišku. Proto se ptam zda tu ma s tím někdo zkusenosti a je možné ze to patří k tehu ;)

WojKa
Stálice 87 příspěvků 02.08.18 09:25

Podle mě takhle brzy je zbytečné něco řešit. Spousta holek, co se snaží, si ty těhotenské příznaky vsugerovává. Můžeš mít příznaky každý měsíc, protože je chceš. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 10:02
@WojKa píše:
Podle mě takhle brzy je zbytečné něco řešit. Spousta holek, co se snaží, si ty těhotenské příznaky vsugerovává. Můžeš mít příznaky každý měsíc, protože je chceš. ;)

To je pravda, ze spousta příznaků si vsugeruju a pak zjistím že to tak není. Tak uvidíme. Myslis tedy ze 2-3tyden je brzy něco řešit? Zitra jdu na gyndu mám si nechat vzít krev nebo je brzo i na to? Děkuji :think:

WojKa
Stálice 87 příspěvků 02.08.18 10:04
@Anonymní píše:
To je pravda, ze spousta příznaků si vsugeruju a pak zjistím že to tak není. Tak uvidíme. Myslis tedy ze 2-3tyden je brzy něco řešit? Zitra jdu na gyndu mám si nechat vzít krev nebo je brzo i na to? Děkuji :think:

No, to bych se zkusila poradit s doktorem. Z krve by to mělo jít poznat úplně nejdřív. :) A Ty aspoň tušíš, kdy jsi měla ovulaci? Resp. kdy jsi měla poslední ms?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 10:16
@WojKa píše:
No, to bych se zkusila poradit s doktorem. Z krve by to mělo jít poznat úplně nejdřív. :) A Ty aspoň tušíš, kdy jsi měla ovulaci? Resp. kdy jsi měla poslední ms?

Já právě ms dostala ted jsem ji mela ale jen tři dny a byla uplne jiná než kdykoliv. I jsem mela bolesti které normalne při MS nikdy nemívá jako např.boleni toho podbřišku a k tomu velká únava. A styk jsem mela před týdnem a pul a četla jsem ze spousta holek na začátku menstruovala tak nevím :) ale určo to bude planej poplach :D

WojKa
Stálice 87 příspěvků 02.08.18 10:19
@Anonymní píše:
Já právě ms dostala ted jsem ji mela ale jen tři dny a byla uplne jiná než kdykoliv. I jsem mela bolesti které normalne při MS nikdy nemívá jako např.boleni toho podbřišku a k tomu velká únava. A styk jsem mela před týdnem a pul a četla jsem ze spousta holek na začátku menstruovala tak nevím :) ale určo to bude planej poplach :D

No, znám i holky, které několik měsíců v těhotenství menstruovaly. Takže všechno je možné. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 10:20
@WojKa píše:
No, znám i holky, které několik měsíců v těhotenství menstruovaly. Takže všechno je možné. :)

Uvidíme, každopádně děkuji ;)

WojKa
Stálice 87 příspěvků 02.08.18 10:22
@Anonymní píše:
Uvidíme, každopádně děkuji ;)

Hodně štěstí. Zkus tt a uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >