Tvrdší prava strana nahoře v 32 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 13:18

Tvrdší prava strana nahoře v 32 tt

Ahoj mam takový problém už delší dobu jsem si všimla ze mam na prave strane nahoře tvrdší trosku vystoupení stranu břicha pod prsy co by to mohlo byt je to děloha??? Ze by na te prave strane to bylo takhle vic viditelnejsi ja vím že by to mohlo byt mimi ale prý je zadkem dolu a hlava podél levé strany a to už se otočilo za tu dobu co to vnímám a je to i bolestive docela se bojím nějakého nadoru nebo tak protože mě to i dost na te strane bolí vím že jsem asi blba ale nevím si to nijak vysvětlit protože lékaři mi dělali Sono brali krev a nic mi nenašli tak už přemýšlím nad takovyma věcmi…když sedím jde to asi nejvíc vidět ze proste ta pravá strana je víc pod prsem vyboulena a tvrdší občas už i bolestmi brecim jak je to bolavé

Příspěvek upraven 03.01.22 v 13:52

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22232
3.1.22 13:37

Třetí den třetí stejní diskuze už jsi byla x krát na pohotovosti tam i tady ti vysvětlili že to je mimino který se různě točí a tlačí tě to dítě tam není konstantně v jedné poloze, to že tě různě tlačí a bolí břicho a dělají se ti boule je normální už ti to vysvětlil i mudr i holky tady dej si čokoládu a uklidni se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
3.1.22 13:51

Opravdu? Už zase??? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
3.1.22 15:28

Bože můj, to dítě v tvém břiše má už teď víc inteligence, než máš ty. Těch 50 cm navíc v tom těle musí být někde vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22232
3.1.22 15:35
@Malineka píše:
Bože můj, to dítě v tvém břiše má už teď víc inteligence, než máš ty. Těch 50 cm navíc v tom těle musí být někde vidět…

to je marný každý den řeší bouli v břiše a strašlivou bolest každý den je na pohotovosti a každý den jí řeknou že je v pořádku každý den založí diskuzi každý den se dozví že to je dítě které se hýbe nejsem velký propagátor psychiatrů ale tady by byl na místě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
3.1.22 15:38

Chudak dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 16:02

Jasne ono je snadnější se někomu vysmat nebo spochybnovat :) chápu že vas irituje ze už jsem tu psala ale asi jste nezažili bezmoc protože to není to ze se vám miminko vyboulí a zachovali ta boule je jinde mam to furt na stejnem miste nezavisle na pohybu dítěte bolesti nejsou jenom píchnuti nebo chvilkou pnutí břicha ale stala bolest nesnesitelná člověk třeba chce uklidnit nebo někdo s někým s podobným problémem si popsat ono je těžký mít velké bolesti když neví nikdo z čeho a proc a jen všichni tvrdí že dokud jsem těhotná tak to nijak nezjistí. Možná je na uvážení když vám holky vadí něco tak to proste přehlédnout a nekomentovat

• Citovat
  • Nahlásit
22232
3.1.22 16:08
@Anonymní píše:
Jasne ono je snadnější se někomu vysmat nebo spochybnovat :) chápu že vas irituje ze už jsem tu psala ale asi jste nezažili bezmoc protože to není to ze se vám miminko vyboulí a zachovali ta boule je jinde mam to furt na stejnem miste nezavisle na pohybu dítěte bolesti nejsou jenom píchnuti nebo chvilkou pnutí břicha ale stala bolest nesnesitelná člověk třeba chce uklidnit nebo někdo s někým s podobným problémem si popsat ono je těžký mít velké bolesti když neví nikdo z čeho a proc a jen všichni tvrdí že dokud jsem těhotná tak to nijak nezjistí. Možná je na uvážení když vám holky vadí něco tak to proste přehlédnout a nekomentovat

promin velmi dobře vím co to je mít bolesti se kterými si mudr neví rady a nikdo se ti tu nesměje, byla jsi x krát u mudr a vysvětlili ti že je to těhotenstvím povolují ti svaly a to bolí jako prase dítě se taky umí zavrtat nebo nevím přemýšlíš že máš nádor nebo co se ty teda myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
3.1.22 16:32

A tři diskuze ti pomůžou k čemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 17:02

@ka2ka ano přemýšlím protože už jsem na pokraji svých sil chápu že vypadám jak hysterka nebo ze proste stejnak mi to nepomůže sem psát ale jsem už bezmocná moc se omlouvám ze vám tu píšu nějak proste už nevím co dál.. kdyby to šlo nebo nevím jestli to jde tak tu diskuzi vymazu nechtěla jsem tu ničím nikomu ublížit nebo ho nervovat tím že tu píšu po nekolikate

• Citovat
  • Nahlásit
22232
3.1.22 18:51
@Anonymní píše:
@ka2ka ano přemýšlím protože už jsem na pokraji svých sil chápu že vypadám jak hysterka nebo ze proste stejnak mi to nepomůže sem psát ale jsem už bezmocná moc se omlouvám ze vám tu píšu nějak proste už nevím co dál.. kdyby to šlo nebo nevím jestli to jde tak tu diskuzi vymazu nechtěla jsem tu ničím nikomu ublížit nebo ho nervovat tím že tu píšu po nekolikate

no a jaký máš reálný důvod si myslset že tam máš nádor? sono nic nenašlo to by objevilo útvar co do dělohy nepatří :nevim: pokud to nezvládáš řekni to gynekologovi vysvětlí ti že tam nic není a napíše něco na uklidnění protože nic jiného ti nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat