Tvrdý hrbolek mezi klíčními kostmi

Anonymní
11.1.21 21:39

Tvrdý hrbolek mezi klíčními kostmi

Ahoj, třeba mi tady někdo poradí,
dnes jsem si nahmatala v takovém tom dolíku mezi klíčními kostmi malý, na pohmat tvrdý hrbolek. Když na něj zatlačím, tak to trochu zabolí. Ta tvrdost mi přijde jako kdyby to byla kost, ale tam přece žádná kost být nemá, ne? Neví někdo, co by to mohlo být? Trochu mě to vyděsilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3860
11.1.21 22:46

Všechno, co máš v hrudníku, je ukryto v hrudním koši - světe div se, je hrudní koš je z kostí :-) A mezi klíčními kostmi začíná kost hrudní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
11.1.21 22:55

V pohodě, mě se to taky stalo, asi v 15, jsem si nahmatala takový výrůstek na klíční kosti, fakt nevím, kde se tam vzal a pak během asi pěti let zmizel, teda alespoň myslím, že už ho tam nemám delší dobu 😃 těžko říct, co to je 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.21 02:57

Nemůže to být některá z hrtanových chrupavek nebo průdušnice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 06:43
@zlobivá_matka píše:
Nemůže to být některá z hrtanových chrupavek nebo průdušnice?

No asi může, já nevím :think: Může to být cokoli, jen je mi divné, že předtím to tam snad nebylo a je to na omak citlivé a bolí to :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 06:45
@Gabiiinka píše:
V pohodě, mě se to taky stalo, asi v 15, jsem si nahmatala takový výrůstek na klíční kosti, fakt nevím, kde se tam vzal a pak během asi pěti let zmizel, teda alespoň myslím, že už ho tam nemám delší dobu 😃 těžko říct, co to je 😃

Tak to je dobre, že zmizel :palec: A bylo to taky tak tvrde, nebo spis jako mekka tkan?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 06:50
@Whitedog píše:
Všechno, co máš v hrudníku, je ukryto v hrudním koši - světe div se, je hrudní koš je z kostí :-) A mezi klíčními kostmi začíná kost hrudní.

:) Jasně, že je z kostí. Ale tohle jsem tam dřív neměla, a bolí to, když na to zatlačím. Ta hrudní kost by to asi být mohla, ale má to i takový divný tvar. Já fakt nevim :nevim: Asi raději zavolám doktorce.

• Citovat
  • Nahlásit
150
12.1.21 21:43
@Anonymní píše:
Tak to je dobre, že zmizel :palec: A bylo to taky tak tvrde, nebo spis jako mekka tkan?

Právě že tvrdý, jako kost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat