Ty nejlepší věci z drogerie DM

25.4.21 18:25

Ty nejlepší věci z drogerie DM

Ahoj, napadlo mě, že by bylo super, kdybychom si tu třeba vzájemně doporučili věci, co používáme a kupujeme z drogerii DM - mají tam hodně věí za super cenu. Nedávno jsem se tady ptala, co na pleť a vlasy a vesměs mi byly doporučovány věci z DMka.

Je něco, co kupujete v DMku (nejen DM značka) a je to podle vás fakt bomba? Mám na mysli kosmetiku. :kytka:

Příspěvek upraven 25.04.21 v 18:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
25.4.21 18:37

@Kristyna.Cerna Já mám ráda růžovou vodu a arganový olej, to je na pleť úplné žůžo a je to čistě přírodní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 18:38
@yoshua píše:
@Kristyna.Cerna Já mám ráda růžovou vodu a arganový olej, to je na pleť úplné žůžo a je to čistě přírodní.

A to máš na mysli značku DM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
25.4.21 18:42

@Kristyna.Cerna Ne, je to Purity Vision. Určitě se to dá sehnat i jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4832
25.4.21 18:44
@yoshua píše:

Argan tez

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
25.4.21 18:49
@yoshua píše:
@Kristyna.Cerna Ne, je to Purity Vision. Určitě se to dá sehnat i jinde.

Pochopila jsem, ze dotaz znel na privatni znacky DM :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
25.4.21 18:50

Taková diskuse už tu myslím běží…
https://www.emimino.cz/…kovani/1114/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 19:04
@cecetka píše:
Pochopila jsem, ze dotaz znel na privatni znacky DM :think:

Nene, obecně. Dotaz jsem upravila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21942
25.4.21 19:30

@Kristyna.Cerna co furt všichni s tím DM máte? to si vás tady zaplatili jako placenou reklamu? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
25.4.21 19:38
@stinga píše:
@Kristyna.Cerna co furt všichni s tím DM máte? to si vás tady zaplatili jako placenou reklamu? :zed:

Však je to prostě drogerie. Mám DM radši, než třeba Rossmann, nebo Tetu. Ale já se teda zásadně vyhýbám značkám DM, Kaufland, Tesco apod. Ani nevim, proč. Dráždí mě to. Kupuju neobchodové značky. To mě třeba vadí na lékárně Dr.Max. Ty jejich alternativy léků, které chci a oni mi je nabízí. Ne. Z principu. Jsem pošahaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10771
25.4.21 19:39
@stinga píše:
@Kristyna.Cerna co furt všichni s tím DM máte? to si vás tady zaplatili jako placenou reklamu? :zed:

Nevím jestli zakladatelku DM platí, ale za mě je to jediná slušná drogerie v ČR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10771
25.4.21 19:43
@Čičorečka píše:
Však je to prostě drogerie. Mám DM radši, než třeba Rossmann, nebo Tetu. Ale já se teda zásadně vyhýbám značkám DM, Kaufland, Tesco apod. Ani nevim, proč. Dráždí mě to. Kupuju neobchodové značky. To mě třeba vadí na lékárně Dr.Max. Ty jejich alternativy léků, které chci a oni mi je nabízí. Ne. Z principu. Jsem pošahaná.

Tak na privátní značku dr. max jsem taky vysazená. Jednou jsem tam chtěla koupit mamce jako dàrek Geriavit. Vypadalo to, źe mi ho snad vůbec ta lékarnice neprodá, protože ten jejich je lepší, levnější, hezčí…a já divnà, že chci ten origoš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21942
25.4.21 19:48
@ivašot. píše:
Nevím jestli zakladatelku DM platí, ale za mě je to jediná slušná drogerie v ČR

no je to dost podezřelé, že je tu co chvíli diskuse, co kupujete v DM, jako by jiné drogerie neexistovaly, no mně se DM zdá dost drahá a neustále tam přeskupují zboží na jiné místo a to nenávidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21942
25.4.21 19:49

@ivašot. :mrgreen: taky to od dr. Maxe nesnáším, kdysi jsem tam kupovala víc věcí mamce, a ta dost divně hleděla, že všechny krabičky jsou úplně jiné, než je zvyklá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
25.4.21 19:50
@ivašot. píše:
Tak na privátní značku dr. max jsem taky vysazená. Jednou jsem tam chtěla koupit mamce jako dàrek Geriavit. Vypadalo to, źe mi ho snad vůbec ta lékarnice neprodá, protože ten jejich je lepší, levnější, hezčí…a já divnà, že chci ten origoš

Kvůli tomu jsem vyhledávala Benu, nebo jakoukoli jinou lékárnu. Ale Dr.Max evidentně zkoupil, nebo zlikvidoval všechny konkurenční lékárny v mém městě :( Ale ty lékárnice lituju. Asi to maj nakázaný, stejně jako pošťačky prodej losů a pastelek. Je to hnůj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat