Tyčinkový test a dogitální test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.5.22 06:20

Tyčinkový test a digitální test

Krásný den všem,

měla bych dotaz. Je možné, že tyčinkový a proužkový test něco ukáže a digitální bude negativní? Čtyři dny před ms jsem se cítila hrozně (měla jsem to tak i u prvního těhotenství, které nedopadlo), tak jsem zkusila test a hle něco jsem tam viděla, tak jsem to zkusila po dvou dnech dnes znovu a zdá se mi, že jak na proužkovém tak papírkovém čárka zesílila, tak jsem zkusila digitální a tam nic. Tak se chci zeptat, zda s tím někdo má zkušenosti. Vždy jsem si myslela, že digitální je nejkvalitnější.
Všem děkuji za odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43288
20.5.22 06:29

Dej sem foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.22 06:58

Cca 12dpo

Příspěvek upraven 20.05.22 v 07:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
20.5.22 07:03

Digitální Clearblue má citlivost 25 mIU/ml hCG, kdežto tyčinkové obvykle 10, takže je to přesně naopak - digitální je méně citlivý. Všeobecně opět: netestovat před očekávanou MS. Že je teď test pozitivní neznamená, že nedostaneš MS. Ale držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
20.5.22 07:39

Tak jde spíš o to s jakou citlivosti máš ty testy. Digitální má nižší citlivost, takže jestli máš papírové s vyšší, tak je to logické :) I když mě digi Clearblue ukázal 1-2, kdyz na papírkovém bylo vidět skoro prd :D Já ale testovala až v den vynechání MS, tak jak se má :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
20.5.22 07:51

Hoď fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.22 10:32

Tohle se tam ukázalo skoro hned. Je to vidět i z dálky jen je to zatím slabé.
@np10021 @Russet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 10:41
@Kvetina1990 píše:
Tohle se tam ukázalo skoro hned. Je to vidět i z dálky jen je to zatím slabé.
@np10021 @Russet

Něco tam je. Otestuj se za pár dní klidně tyčinkovým. Jestli budeš těhotná, pruh bude vidět i bez lupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.5.22 11:32

Dělala jsem si tyčinkový a vyšel mi slabě pozitivní, ten den odpoledne jsem si udělala i digitální a vyšel mi 1+2, ( byla jsem cca 10 dní po ovulaci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat