Tyčový aku vysavač - zkušenost?

978
25.7.06 18:08

Tyčový aku vysavač - zkušenost?

Ahoj holky,
doma máme pro celý barák centrální vysavač (nedávno jsem ho tu paradoxně někomu vychvalovala :-)) jenže jak to dítko roste, situace se mění :-) nebaví mě denně kvůli jednomu koberci, který je v posledních dnech nutné kvůli všudypřítomné Klárce vyluxovat, tahat ze zdola celou hadici, navíc to přeci jen dělá rachot a mě by se hodilo přejet „kritická místa“ právě, když malá usne.
Koukala jsem proto na net, že existuje Tyčový aku vysavač, jednak není do zásuvky, uklidím ho vedle mopu, a moje představa je taková, že z koberce dostanu VLASY a nebude dělat rámus…
Máte někdo zkušenost jestli to nejsou vyhozený prachy? I když se dá sehnat od 600,–Kč (značky od „no name“, přes Etu až po Philips a další), zkrátka jestli to prostě neco vyluxuje…
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
25.7.06 18:12

My ho doma sice nemáme, moje mamka si ho koupila a řeknu Ti… aušus… možná je to značkou - i když stál „jen“ 750,–Kč, tak prostě tu službu neudělá.
Já bych si ho rozhodně nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
25.7.06 18:18

Není to špatný vysavač, ale hodí se opravdu jen na těch pár drobků, nebo když se mi vysype například něco při vaření na zem v kuchyni. Na koberec je to ale slabota :! Samozdřejmě se to nikdy nevyrovná kvalitnímu vysavači. Je to ale rychlá náhrada klasického koštěte a lopatky. Určitě bych si ale nekupovala ten nejobyčejnější a zajímala bych se hlavně o sací výkon stejně jako u klasického vysavače.

""http://www.rodice.cz/metrik/1860.png:http://www.rodice.cz/metrik/1860.png

""http://tickers.baby-gaga.com/p/dev027pr___.png:http://tickers.baby-gaga.com/…027pr___.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
25.7.06 19:22

Hmmm,taky jsem po něm toužila s představou,že vysaju z plovoučky psí chlupy…mno…vysavač za litr hnije ve skříni a je s prominutím úúúúplně na hovno :roll: To bych si na ty drobky koupila asi raději ten stolní,zdá se mi,že vysaje mnohem líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
25.7.06 20:33

Myslím,že je to vážně o ceně…mám Elektrolux,koupili jsme ho,když jsem těhulila a ještě lítala kolem pidibatolete.
Musí to mít rotační kartáč,sací síla nic moc,ale s tím kartáčem v pohodě.Ještě před porodem jsem s ním luxovala 4pokojový byt na jeden zátah,koberce,podlahy…na kouty se musí zakleknout s ručním - oddělitelným… :wink:

Máme pejsky,takže chlupy jsou nedílnou součástí bytu :? a i ty zvládne vytáhnout z koberce…

Jenže stál 2.5 tisíce… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
25.7.06 20:59

Holky díky moc, asi je to jako se vším, že pokud od toho chci „výkon“ tak musím zaplatit :-( zatím to vypadá tak, že budu luxovat ráno centrálním a bude vyřešeno, jenže tahat tu hadici…no v rámci rodinného rozpočtu je to asi třeba, díky moc, asi jste mi ušetřily tisíc a víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
26.7.06 05:16

Tosem ráda,že tu někdo vychvaluje vysavač od fy ELECTRLOUX mám na něj zálusk k Vánocům.Chtěla sem ho už vloni,ale už na něj nebylo.Fakt vezme i vlasy?Co jiného do domácnosti koupit než toto skoro vše máme luxuje se 1-2týdně, máme vodníka Zelmera je fayn,ale děsně velký a těžký,ale někdy by bylo potřeba víckráte a na to by se hodil ruční tyčový.Takže korunky těšte se,už vím zač Vás utratím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.7.06 07:40

Koupila jsem si tyčový vysavač na baterky Swivel Sweeper ze Studia Moderna (v teleshopingu) na doporučení sousedky a jsem spokojená.
Cena i s poštovným skoro 1 600 Kč, což není málo, ale jsem s ním spokojená.
Používám na dlažbu, plovoučky i koberec.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
26.7.06 08:46

Nikkol,vezme všechno,vážně…díky tomu rotačnímu kartáči je super…
Protože nesnáším špínu (drobky,papírky,chlupy…) na koberci,tak se dvěma dětma luxuju tak 10× denně (ne všude :lol: )…s tím ruční je to nemožné a tahat pořád velkou krávu,to by mě kleplo…

Tohle je báječná alternativa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
26.7.06 11:54

Moje mamka má nějaký lepší tyčový a ten vysaje fakt všechno , stál kolem 2 tisíc…
Já mám nějaký aušus z Makra za 600,– a koberec nevezme ani náhodou…ale já jej mám hlavně na plovoučky - v kuchyni po vaření a po jídle malého je to super, a taky v obýváku okolo stolu......Ale je fakt jen na pár drobků.....takže když už tak pořádnou investici :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
1.11.06 14:29

taky mame ERGOPARID :) stal na netu 2200kč má oddelavaci rucní vysavacek,nemá sáčky takže sem uverila napoprve co vsechno vysaje (i kdyz koberec vypadal celkem ciste) mám ho hlavne na plovoucky a dva kusové koberce takze mi to stací :))myslím ze za tu cenu je dobrej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.11.06 10:40
sfinga píše:
taky mame ERGOPARID :)

Správně je to ERGORAPIDO :wink: Viz např. zde: http://www.eva.cz/bigview.php?…

Máme ho doma asi měsíc, stál 2 400 a jsme spokojení - vysává dobře (díky rotačnímu kartáči). Taky možnost snadného použití ručního minivysavače je super např. na vyluxování dětských lehátek nebo sedaček v autě.

Před tím jsme měli jiný akuvysavač ze Sconta zn. Sencor, ten stál 1600 Kč a v porovnání s Elektroluxem nevysál nic - nemá rotační karráč. Naštěstí se polámal v záruce :wink: , takže nám vrátili prachy, přihodili jsme pár stovek a vzali Rapiďáka. Můžu ho klidně doporučit jako vhodný doplněk k normálnímu vysavači.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
7.11.06 09:42

Ahoj taky mám Electrolux ErgoRapido ZB 271B - my teda nemáme ten červenej, co mají skoro všude, ale máme světle modrej a je suprovej. Stejnej se ještě prodává jako AEG Electrolux tuším model 71 a ten je tmavě zelenej. Funkčně mají být všechny stejné.

Kupovala jsem ho na www.azelectro.cz (tuším že se to tak píše) se vším všudy za 2400,–. Kamarádka má ten červenej, už dost dlouho a vždycky se mi děsně líbil a vřele mi ho doporučila. A můžu potvrdit že s dítětem a psem je to nepostradatelný pomocník!!! Vysaje koberce (nesmí být prý ale moc vysokej ten vlas), plovoučku a paráda. Psí chlupy, moje vlasy, Aleškovo drobky. Fakt paráda, není problém ho vytáhnout víckrát za den.

Dřív jsem vysávání nesnášela - tahat těžkou krávu ze skříně, pořád hlídat kabel, no nic moc. S tímhle je to paráda!!!!

Paradoxně jsem ho koupila jakože manželovi k narozkám s tím, že budu vysávat mnohem častěji a je fakt, že s ním není problém každý večer ten náš malej 2+0 vysát. Navíc se nám velkej vysavač rozbil a je v záruční opravě a musím říct, že tenhle ho zatím dostatečně nahradil.

Takže doporučuju!!! A ten malinkej v něm/ruční je parádní. Akorát je celkem hlučnej. Vcelku na první stupeň je to celkem tiché, na druhý stupeň trochu hlučnější..

Teď jsem viděla v nějaké letáku, že ho mají někde v kamenném obchodu za akční cenu 1990,– (červený).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3373
16.5.11 16:20

uvažuji nad koupí aku vysavače či smetáku.. líbí se mi tento
http://www.youtube.com/watch?…

bude jen na dlažbu, ale jelikož máme dvouleté dítko a psa v bytě chlupy a drobky jsou tu neustále

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
16.5.11 19:44

řeším teď stejný problém - potřebuju příruční vysavač na plovoučky.. ten z youtubu se mi docela líbí… i cenou… máte někdo zkušenosti? jak bere malé drobky a psí chlupy? Nechce se mi vrazit do vysavače dva tisíce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama