Tyčový mixér - nástavec na kaši

532
12.4.16 09:39

Tyčový mixér - nástavec na kaši

Ahoj, ráda bych vás poprosila o zkušenosti :) Rozbil se mi tyčák a chvilku na to i ruční slehač, který jsem používala jen na brkaši. Na ostatní šlehání mám robota. Uvažuji tedy o koupi tyčového mixéru s nástavcem na kaši. Jaké s tím, prosím, máte zkušenosti? Jaká je z toho kaše? Není z toho taková ta „lojovatá“ lepivka? Díky všem! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
12.4.16 09:43

@hanulka.iks jj, lojová lepivka.. kaši tim nedělam, ale milion dalších věcí ano :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 09:47

@martina.se tak to jsi mě nepotešila :roll: a na co, že je to teda dobré? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
12.4.16 09:49
@hanulka.iks píše:
@martina.se tak to jsi mě nepotešila :roll: a na co, že je to teda dobré? :mavam:
:mrgreen: já s tim dělám polévky :lol: a dřív malému příkrmy, když jsem nechtěla, aby to bylo úplně na „kaši“ ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
12.4.16 09:50

Mám tyčový mixer od Tefalu a s tím udělám vše, včetně té kaše a není lepivá, jak píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 09:51

@martina.se díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6552
12.4.16 09:52

Ja mam slehac, kterej ma nastavec tycak…https://www.alza.cz/sencor-shm-5270-d2222233.htm?kampan=skpla_alza_male-spotrebice_vareni_mixery_rucni#utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=skl1_PLA+-+Alza_Vareni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
12.4.16 10:03

Ja se teda po obdobi pouzivani slehace vratila zase k takovemu tomu rucnimu stouchadlu. Ale vyslovene nastavec na kasi na mixer jsem nikdy nemela.
Lepivost kase je podle me dana pomerem brambory/mleko. kdyz se da mleka vic, tak je sice tezka, ale hubu nezalepuje. Me vadila na naslehana penovita kase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 10:06

@Jančakecalka tefal ale nemá speciální nástavec na kaši, ne? Jde mi právě o něj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 10:08

@kikina2004 znám, asi před rokem jsem ho kupovala mamce k svátku :) ale tyčák potřebuji každý den a co nejpohotověji a tohle je takové nepraktické :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
12.4.16 10:17
@hanulka.iks píše:
@Jančakecalka tefal ale nemá speciální nástavec na kaši, ne? Jde mi právě o něj ;)

No, ten muj to nemá, ale jde to i tim normálním nástavcem, kterej tam u toho standartně je, nepotřebuju nějakej další ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 10:17

@Pudloslava to mám a používám na šťouchané brambory, ale kaši s tím úplně dohladka neudělám :nevim: a kousky v ní my nemáme rádi ;) s tou lojovatostí záleží na víc věcech, na bramborách a nebo třeba i momentě, kdy přidáš mléko. A po zkušenosti musím říct, že záleží i na metodě rozrušení struktury brambor :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
12.4.16 10:22

@Jančakecalka no vidíš a to já ji měla lepivou tyčákem vždycky :nevim: můžu tě poprosit o postup, jak kaši děláš? Jde mi hlavně o to, kdy přidáváš mléko a máslo ;) děkuju moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
12.4.16 10:47
@hanulka.iks píše:
@Jančakecalka no vidíš a to já ji měla lepivou tyčákem vždycky :nevim: můžu tě poprosit o postup, jak kaši děláš? Jde mi hlavně o to, kdy přidáváš mléko a máslo ;) děkuju moc :kytka:

asi taky záleží na typu brambor.
ještě teplé brambory dám do mísy a postupně liju mléko a dávám máslo, to udělám, tak to samé opakuju několikrát, postupně přidávám brambory, mléko a až je to vše přiliju smetanu a zašlehám pomalu do kaše, nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
12.4.16 11:23

Mám tyčový mixér s příslušenstvím a metlou na sníh, tou pak vyšlehávám kaši. Ale nejdříve kaši štouchám ručním rozmačkávačem. Kaše je lepivá v případě, že se udělá přímo tím tyčákem, který používám na omáčky, polévky nebo těsto na palačinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat