Tyčový mixer s velkou výbavou, doporučíte?

5394
4.2.21 19:22

Tyčový mixer s velkou výbavou, který?

Holky doporučte mi nějaký super, výkonný tyčový mixer s velkou výbavou. Aby dokázal nastrouhat brambory, mrkev, rozmixovat omáčku dohladka. Nejlíp větší i menší nádoba. Cenově cca 2-3tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2937
4.2.21 19:39

Rozhodne ne Etu a z Lidlu. Oproti Braun (mam ted) se to neda srovnat. Taky super Bosch. Cokoliv znackovyho a nerez tyc, ne plast. V doze, kde jsem mixovala na hrubo i na jemno zeleninu bez problemu. Brambory jsem nezkousela, ty strouhany na nic nepouzivam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10738
4.2.21 20:12

Já měla Braun, ještě starší typ, nedalo se strouhat a vydržel mi 10 let. Mamka ho měla o rok dřív a funguje dodnes. Koupila bych ho znovu. Já chtěla ušetřit, koupila jsem nějakou No Name značku a je to krám. Jinak ale hlavně rozhoduje výkon a výbava mixéru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32241
4.2.21 20:15

Mám už druhý Bosch a nedám na něj dopustit. V tvém cenovém rozpětí asi tenhle: https://www.bosch-home.com/…xx/MS62B6190

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
4.2.21 21:18

Braun. Nestrouhá tedy, ale naseká a pomixuje všechno :palec: používám ho dost často a mám ho možná už nějakých 7 let :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5394
5.2.21 08:31

Který byste volili?

https://mixery.heureka.cz/…h-mscm-6190/?…

Zvažuji zda to má smysl připlácet 1200Kč, zda nesplní stejnou funkcí i ten sencor? Je dokonce silnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
5.2.21 08:35
@Veru1987 píše:
Který byste volili?

https://mixery.heureka.cz/…h-mscm-6190/?…

Zvažuji zda to má smysl připlácet 1200Kč, zda nesplní stejnou funkcí i ten sencor? Je dokonce silnější…
Úplně detailně jsem to nestudovala, ale v tomto případě Sencor. Motor má vyšší výkon a má 2 metly. Mám 1 metlu jako je u bosche a nic moc. Bramborovou kaši to nevyšlehá. Až budu kupovat další tak určitě spíše typ jako je ten Sencor.

Edit: Tak jsem nakoukla na můj a mám takx Sencor. Mám ho už X let a je to držák. Funguje skvěle. Akorát ta jedna metla, no. Ten co posíláš ty, bych brala hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5394
5.2.21 09:29
@berusa.m píše: Úplně detailně jsem to nestudovala, ale v tomto případě Sencor. Motor má vyšší výkon a má 2 metly. Mám 1 metlu jako je u bosche a nic moc. Bramborovou kaši to nevyšlehá. Až budu kupovat další tak určitě spíše typ jako je ten Sencor.Edit: Tak jsem nakoukla na můj a mám takx Sencor. Mám ho už X let a je to držák. Funguje skvěle. Akorát ta jedna metla, no. Ten co posíláš ty, bych brala hned.

Ufff já se začala přiklánět k boschi, že zase značka a lepší. zase jsou tam navíc nože do té mísy…hněte i těsto a tak. Kaši neudělám přímo tyčákem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
5.2.21 09:38
@Veru1987 píše:
Ufff já se začala přiklánět k boschi, že zase značka a lepší. zase jsou tam navíc nože do té mísy…hněte i těsto a tak. Kaši neudělám přímo tyčákem?

Já tyčákem kaši nedělám. Ona má potom takovou škrobovou chuť. Mám ji ráda vyšlehanou metlama. Na těsto a větší akce mám doma ještě robot Bosch MUM. Tento sencor ale používám hodně. Ale víš jak, to je můj názor. Nerada bych, abys pak byla zklamaná. Já jsem s tou sadou tyčový mixér Sencor fakt spokojená už roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5394
5.2.21 09:43
@berusa.m píše:
Já tyčákem kaši nedělám. Ona má potom takovou škrobovou chuť. Mám ji ráda vyšlehanou metlama. Na těsto a větší akce mám doma ještě robot Bosch MUM. Tento sencor ale používám hodně. Ale víš jak, to je můj názor. Nerada bych, abys pak byla zklamaná. Já jsem s tou sadou tyčový mixér Sencor fakt spokojená už roky.

Děkuji za zkušenost. Druhá věc je že kaši bramborovou dělám tak 5× ročně :-). Těsto na koláče apod ještě mín… kynuté vůbec. Potřebuji prostě stroj na pomazánky, bramboráky, mrkev postrouhat, cibuli, sýr… omáčku rozmixovat (svíčkova apod), polévky. Robot nemám budu mít jen tohle. A už týden čtu dizkuse, sháním, koukám. Chci to mít vše v jednom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32241
5.2.21 10:56
@Veru1987 píše:
Děkuji za zkušenost. Druhá věc je že kaši bramborovou dělám tak 5× ročně :-). Těsto na koláče apod ještě mín… kynuté vůbec. Potřebuji prostě stroj na pomazánky, bramboráky, mrkev postrouhat, cibuli, sýr… omáčku rozmixovat (svíčkova apod), polévky. Robot nemám budu mít jen tohle. A už týden čtu dizkuse, sháním, koukám. Chci to mít vše v jednom.

V Boschi dělám přesně to, co píšeš, hummus, sekám ořechy, cibuli atd. Metličkou palačinky, sníh. A tyčák na polévky a omáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat