Tyčový ponorný mixér a zápach spáleniny

566
26.8.21 19:46

Tyčový ponorný mixér spálený zápach

Při mixování a hlavně po mixování vychází z části s motorem z mixéru spálený zápach, jako když hoří elektrické vedení, guma, nebo plast. Je to cítit ještě hodiny po použití, ale zápach slábne. Čím více se mixér používá, tím mi to připadá horší. Výrobce uvádí, že nějaký zápach být může, používáním zmizí, ale nejsem si jistá, zda toto je ještě ok. Dělají to i Vaše mixéry prosím? Je to můj první mixér tohoto typu. Dříve jsem měla klasický s nádobou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
26.8.21 19:51

Já bych ten mixér nepoužíval. Záleží jaké kvality je jeho provedení. Pokud je to něco levného, tak bych se ani nedivil, ale pokud je kvalitní, tak zápach určitě v pořádku není. Pozor, aby mixér nezačal hořet v ruce.
Náš mixér to nikdy nedělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
26.8.21 19:52

@fafula je to mixér z Lidlu, kdovíjakou kvalitu bych neočekávala, ale tohle se mi moc nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.8.21 20:00
@Nora4 píše:
@fafula je to mixér z Lidlu, kdovíjakou kvalitu bych neočekávala, ale tohle se mi moc nezdá.

Takový mixér určitě nebude bůhvíjak dráhy, takže bych uvažoval o výměně. Popáleniny nebo úraz el. proudem za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
26.8.21 20:01

Tak toto delal jeden z mych ponornych mixeru. Vystridala jsem vice znacek. Ale smrdel jen nepatrne. Ale citit jako by spaleninu bylo. Letel do kose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54587
26.8.21 20:19

Jak to začne smrdět, tak asi odchází motor. Vyhodila bych to a koupila nový.
Nechtěla bych zažít případně hořící stroj a zničenou elektriku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.8.21 20:21

Některý mixéry mají i v návodu napsaný, že je lze používat pouze třeba 1 minutu v kuse. Takže i tohle může být příčina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
26.8.21 21:49

On je právě nový, použila jsem ho dnes počtvrté. Mixovala jsem chviličku, obvykle malé množství jídla pro prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
27.8.21 11:24

Tohle nedělal žádný z mixérů, které jsem měla. Já bych ho šla reklamovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat