Tyčový vysavač aktuální tipy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
629
2.11.21 18:15

Tyčový vysavač aktuální tipy

Ahoj,
mohla bych poprosit o aktuální tipy na tyčový vysavač? Chtěla bych si udělat radost.
Máme klasický, super výkonný, ale je to těžká „kráva“.
Chtěla bych něco na rychlý úklid - drobky, prach, chlupy, na podlahu i koberec.. Aby se s ním lehce manipulovalo, měl nějaké nástavce na čalounění (na sedačku apod.), ideálně vysával i třeba pavučiny (mohlo se s ním i do výšek). Je mi vcelku jedno, jestli bude na šňůru či baterii, na sáčky nebo bez. Ale zase nechci tu sběrnou nádobu čistit půl dne.
Děkuju!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27512
2.11.21 18:16

Dyson

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
2.11.21 18:33

Za mne jsou fajné vysavače Vorwerk, ale tam chodí dealeři do domácností na předváděčku a ne každý o to stojí. Nově prodávají i nějaký aku. v Případě zájmu mohu do SZ napsat kontakt na paní. My od nich máme cca 7 let starý model, ale jsem s ním opravdu moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5334
2.11.21 19:11

Jedině Dyson.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
2.11.21 19:13

Máme Dyson. Výhodou je, že si můžeš připevnit stojan s nabijeckou na zeď, tam ho pak vždy pripevnis a je pořád nabitý a připravený..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
2.11.21 19:23

Dyson, první tyčový vysavač, který jsem po roce nevyhodila a ty peníze za to stojí. Pro začátek máme V8 a jsem fakt spokojená!!
Jednoduchý, lehký, výkonný a nástavce na gauč, který jsou hned nasazeny.
Máme laminát a dlažbu a po podlaze jezdí nádherně, koberec jde hůř, ale my máme vysoký vlas, každopádně i tak jde vysát relativně dobře :palec: Šlo mi hlavně o to aby byl lehký, máme patro a aby se popral s chlupama od psa a to vše splnil, dokonce ještě nad očekávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
2.11.21 19:25

Také Dyson. Jen ta cena nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
2.11.21 21:51

Dyson.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
3.11.21 07:53

Jsme moc spokojeni s Hoover HF522SFP 011.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
5.11.21 16:54

Uff, holky, ten Dyson vypadá dobře, ale začíná na 10 tisících :-(
Nějaká levnější alternativa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
5.11.21 21:38
@Lojzísek píše:
Uff, holky, ten Dyson vypadá dobře, ale začíná na 10 tisících :-(
Nějaká levnější alternativa?

Taky se mi nechtělo dávat 11 tisíc za vysavač, ale vážně těch peněz nelituji. Já za poslední 3 roky kupovala 4 vysavače a teď jsem konečně spokojena.
Opravdu se nebojím ti poradit, aby si do něho investovala, nebudeš zklamaná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat