Týden do porodu a jsem jak zabetonovaná

Anonymní
15.7.20 20:16

Týden do porodu a jsem jak zabetonovaná

Ahoj, začínám 39tt. Každý týden chodím na monitor+vyšetření. Už 3 týdny není žádná změna na porodních cestách. Čípek je pořád zavřený, hlavička je dole. Občas mě pobolívá břicho jako při menstruaci ale to je asi tak vše. Piju maliník, uklízím, s přítelem se mazlíme, zkoušela jsem aji decku červeného a prostě pořád žádná změna. V úterý mám jít na poradnu do porodnice. Dneska mi dr řekla že v tom 39tt se dělá aji hamilton ale ani ten by mi nešel protože nemám nic připravené a že to nebude asi tak jednoduché. Chci se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost a jak se to když tak řeší. Nechají mě až do 42tt když se porod sám nerozjede?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6336
15.7.20 20:27

Začínáš 39. týden, takže termín máš za dva týdny? Dítě bude narozené v termínu i za necelé 4 týdny. Nechceš se vyklidnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15218
15.7.20 20:34

Co je ted, muze byt za 2.dny uplne jinak. Do terminu mas času dost. Dite si vyleze kdy bude samo chtít. Ne podle přání maminky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
15.7.20 20:37

Bud v klidu, porod se muze rozjet z hodiny na hodinu. Ja jsem nemela vubec zadny poslicky ani nic nenasvedcovalo porodu a rodila jsem 3 dny po terminu.

Co se tyce prenaseni, tak to asi je ruzny podle porodnice, ale pokud porodis do 42.tydne porad je to v terminu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
15.7.20 20:37

Máš právo chtít donosit do 42 tt, ale každá porodnice prudí jinak. Jsi zjisti. A neplaš. Času dost. Tchýně tuším aby rozběhla porod chodila schody. A zabralo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3303
15.7.20 20:43

Vždyť máš ještě kupu času se rozrodit.. Já chodila na procházky, uklízela, drbala podlahu po čtyřech, prolejvala jsem se malinikem a kontryhelem, nakonec dnu horká vana. Porod se může rozjet z hodiny na hodinu, ne každá chodí otevřená dva tejdny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1121
15.7.20 20:46

V úterý jsem šla na příjem, že mi vyvolají porod. A šup, začala jsem rodit i bez vyvolání. Porodila jsem ve středu ve dvě rano. To se může fakt změnit z hodiny na hodinu, tak klid. Byla jsem 40+6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50562
15.7.20 20:56

Pokaždé se mi porod rozjel duhý den po poradně, kdy to dle všech porodu ani trochu nenasvědčovalo. Poprvé týden po termínu, podruhé dva týdny před.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
15.7.20 20:59

Mas cas, chápu ze ten konec je otrava, ale mas jeste aspon 2 tydny casu, nez budes v termínu. Hod se do klidu, vse e muze menit z hodiny na hodinu, tak ted neres co by mohlo byt za mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8031
15.7.20 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj, začínám 39tt. Každý týden chodím na monitor+vyšetření. Už 3 týdny není žádná změna na porodních cestách. Čípek je pořád zavřený, hlavička je dole. Občas mě pobolívá břicho jako při menstruaci ale to je asi tak vše. Piju maliník, uklízím, s přítelem se mazlíme, zkoušela jsem aji decku červeného a prostě pořád žádná změna. V úterý mám jít na poradnu do porodnice. Dneska mi dr řekla že v tom 39tt se dělá aji hamilton ale ani ten by mi nešel protože nemám nic připravené a že to nebude asi tak jednoduché. Chci se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost a jak se to když tak řeší. Nechají mě až do 42tt když se porod sám nerozjede?

Přestaňte se s příťou mazlit a místo toho si pořádně za. šukejte :srdce:
Mazlení tomu moc nepomůže :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
15.7.20 21:17

Vždyť máš ještě téměř měsíc čas, co blázníš, nech to dítě v klidu, ono si čas vybere samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 21:22

Termín mám příští čtvrtek. Je to moje první těhu takže nevím jak to chodí, jestli nechávají doktoři až do 42tt, nebo mi to začnou vyvolávat dříve

• Nahlásit
  • Citovat
15.7.20 21:37

Řekla bych, že záleží na konkrétní porodnici a doktorech, jak dlouho tě nechají přenášet - pokud je vše ok. Já první dceru rodila 42+0, bez vyvolávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
15.7.20 23:10

Já jsem ještě ve 41tt byla totálně zabetonovana a to jsem rodila už podruhe. Udělali mi Hamiltona a za 2 dny v parek 7h ráno jsem měla nastup na vyvolání, malej se narodil v pátek 3:50. 9 dní po termínu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
15.7.20 23:24
@ugluk píše:
Pokaždé se mi porod rozjel duhý den po poradně, kdy to dle všech porodu ani trochu nenasvědčovalo. Poprvé týden po termínu, podruhé dva týdny před.

Nápodobně. V poledne na monitoru deloha klidna, nikdy jsem neměla poslicky, uvidime se za týden… o půlnoci první kontrakce a další půlnoc se malý narodil :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama