Reklama

Týden menstruace a po 2 dnech krvácení další měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 10:22
Tyden menstruace a po 2 dni krvaceni mesic

Zdravím, nevím vůbec co to je. Tak vas prosím o pomoc a vaše zkušenosti. Týden jsem měla menstruaci tak jak mám mít, jenže po skončení jsem za dva dny začala opět krvácet a už to trvá měsíc nevím zda je to normální a nebo je něco špatně nikdy jsem to ještě neměla. Bolesti v podbřišku někdy jsou, bolest hlavy a motani…Silné krvácení a přes noc skoro vůbec. Četla jsem že to může být buď cysta, mimidelozni oplodneni a nebo potrat.
V pondělí se chystam ke svému lékaři, ale předtím bych chtěla znát nějaké vaše zkušenosti ať vím na co se mám vše připravit.
Mám za sebou jeden porod.

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2377 příspěvků 19.08.18 10:31

To je vtip ze jo.mesic v kuse krvacis a nebyla si u doktora?test sis dělala?

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 19.08.18 10:58

Taky jsem takhle krvácela. Když mi pak odebrali krev, měla jsem krevní obraz tak špatný, že mě okamžitě poslali na hysteroskopii. Nějaký útvar, co to způsoboval, mi našli, ale tím propláchnutím při výkonu zmizel a vše je v pořádku. Moc tě nechápu. Mně bylo ze ztráty krve dost zle, řešila jsem to mnohem dřív.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 19.08.18 11:11
@Anonymní píše:
Zdravím, nevím vůbec co to je. Tak vas prosím o pomoc a vaše zkušenosti. Týden jsem měla menstruaci tak jak mám mít, jenže po skončení jsem za dva dny začala opět krvácet a už to trvá měsíc nevím zda je to normální a nebo je něco špatně nikdy jsem to ještě neměla. Bolesti v podbřišku někdy jsou, bolest hlavy a motani…Silné krvácení a přes noc skoro vůbec. Četla jsem že to může být buď cysta, mimidelozni oplodneni a nebo potrat.
V pondělí se chystam ke svému lékaři, ale předtím bych chtěla znát nějaké vaše zkušenosti ať vím na co se mám vše připravit.
Mám za sebou jeden porod.

Ty mesic krvacis? Proboha. K dr.se chodi, kdyz krvacis i dva dny mimo ms..

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 19.08.18 11:51

a čekáš na co? To už jsi tam měla být dávno. To krvácíš hodně? To Tě nejspíš pošle hned do nemocnice, raději jdi na lačno ;) Já takhle na sále byla v únoru a už to pro mne bylo vysvobození. Cítila jsem jak jsem slabá, doktor ve dveřích že jsme anemická takže hned druhý den jsem šla na zákrok.

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 19.08.18 11:52

mám stejný problém akorát s tím že krvácím už 5 týdnů, na gynekologi jsem letěla ke konci druhého týdne,vše ok,uf, prý za to u mě může velký váhový úbytek, takže vxdržez dobrat plato HA udělat pauzu týden a začít znova tak snad zabere protože dnes začínám HA brát tak snad to ustane,jinak se to bude řešit hormony. Ale u tebe klidně může být cysta,srůst polyp, cokolov ,zítra okamžitě mazej k dr, Půl roku zpět jsem měla zase tento problém a mohl za to právě polyp velký 10 cm a srůst děložního hrdla, takže bolesti někdy víc někdy míň někdy vůbec a dlouhé krvácení z toho důvodu že hrdlo nebylo průchozí a nemělo se to jak celé rychle dostat ven

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:29

@karkarka vtip to bohužel neni :/ u doktora jsem nebyla myslela jsem ze to prestane a nejak az dnes jsem zareagovala ze uz to je mesic, mam hodne starosti tak sem si to vubec neuvedomila..test jsem si delala dnes rano byla tam jen jedna carka a po 5 minutach nabehla dalsi ale strašně slabulinka az skoro videt neni tak nevim co od toho ocekavat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 14:07

@lilith1. Jak jsem psala výše bohužel jsem si to neuvědomila..az vcera ze uz je to dlouho nejak tak sem pocitala a uz to je mesic..určitě zitra zajdu k dr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 14:14

@Markéta80 ..necekam na nic jen jsem si pozde uvedomila ze uz je to tak dlouho… A na vic mam doma dceru ktere bude rok …bouzel se o ni nema kdo postarat a manzel chodi do prace …bojim se ze to bude urgentni a nechaji si me v nemocnici . mame to doma strasne komplikovane..
Tak nekdy krvacim hodne nekdy malo a vecer skoro vubec takze tak no.
Jezis doufam ze to nebude nic vazneho.

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 19.08.18 14:23
@Anonymní píše:
@Markéta80 ..necekam na nic jen jsem si pozde uvedomila ze uz je to tak dlouho… A na vic mam doma dceru ktere bude rok …bouzel se o ni nema kdo postarat a manzel chodi do prace …bojim se ze to bude urgentni a nechaji si me v nemocnici . mame to doma strasne komplikovane..

a do ted vše ok? Uvidíš, určitě udělá utz a jestli bude vysoká sliznice tak to je na zákrok :? Zákrok udělají ráno a odpoledne jdeš domů. Já se pak už cítila fakt špatně, i manžel říkal že vypadam strašně takže když mne řekli v nemocnici že mne tam vmáčknou ještě ten den jen jsem poděkovala. Někdo z prarodičů nemůže přijít hlídat nebo manžel si bude muset vzít prostě volno. Pokud sliznice bude vysoká nic než zákrok nepomůže navíc když krvácíš už měsíc, to je vidět že se to samo nevyřeší :( Ale jestli máš dvě čárky na testu tak aby to nebylo mimoděložní :?

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 19.08.18 14:37
@Anonymní píše:

přesně tak, pokud máš jen sliznici vysoko nebo někde sůrt cystu jdeš ten den domů, já měla nástup na 12 hod v půl 1 jsem šla na sál a v půl 3 už jsem odcházela,chvíli jsme doma polehávala a druhý den už jak po porodu by se dalo přirovnat jsem fungovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 21:21

@Markéta80 tak hlavne ze ti vse dobre dopadlo. No to bude muset snad to nebude nic horšího určitě si neumim predstavit lezet v nemocnici a malou nechat jenom s manzelem, jeste jsme to takhle nezkouseli. A to mimodelozni je to horsi nez ta sliznice ja vubec nevim o co gou.
@brumi tak doufám ze to bude ono opravdu si neumim predstavit ležet v nemocnici, stacilo mi po porodu tam byt tři dny a bylo to na zblazneni a ted do toho jeste bez malej to bych nedala.

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 19.08.18 21:35
@Anonymní píše:
@Markéta80 tak hlavne ze ti vse dobre dopadlo. No to bude muset snad to nebude nic horšího určitě si neumim predstavit lezet v nemocnici a malou nechat jenom s manzelem, jeste jsme to takhle nezkouseli. A to mimodelozni je to horsi nez ta sliznice ja vubec nevim o co gou.
@brumi tak doufám ze to bude ono opravdu si neumim predstavit ležet v nemocnici, stacilo mi po porodu tam byt tři dny a bylo to na zblazneni a ted do toho jeste bez malej to bych nedala.

uvidíš co zítra u doktora. Ten pozitivní test by mne děsil :? ale třeba je to cystou? Doktorovi to řekni aby Tě nabral krev, uděl utz a uvidíš. Oni to spolu zvládnou :hug: Samo to nezmizí tak to vyřešit musíš :*

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 20.08.18 06:58
@Anonymní píše:

neboj moc držím plečky,hlavně je třeba tam dnes jít co se děje, čím dřív tím líp a neboj bude to dobré :) :hug: taky nesnáším nemocnice ale u toho jsem ani nestihla pořádně zaregistvat že jsem někde byla ,spíš jak na ko u dr ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama