Týden opožděná menstruace, pozitivní testy

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.1.22 18:33

Týden opožděná menstruace, pozitivní testy

Ahojky snažilky a maminky.
Jsem tu znova, a chtěla bych se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Teď jsem si myslela že to vyšlo měla jsem 8 dnů opožděnou menstruaci a 3 pozitivní těhotenské testy. :*. Dnes ráno jsem začala mít pálení při močení a o hodinu později když jsem se na záchodě šla utřít byla tam krev. Myslela jsem si že jde jen o zánět ale teď “krvácím - špiním” je to takové zvláštní.. chtěla bych se tedy zeptat zda je možnost že mimčo odešlo. Nebo je možnost že by tam mohlo furt být. Kamarádka krvácela do 3 měsíce těhotenství. Jsem zoufalá :? děkuji za všechny odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34016
20.1.22 18:39

Možné je obojí :? Krvácení v těhotenství je časté. Stejně tak jako ranné potraty. Je třeba počítat s tím, že pozitivní test neznamená dítě. Jakkoli to zní krutě.
Zkus se šetřit a doufat :hug:
V této fázi se udrží těhotenství, pokud se udržet má. Nepomůže lékař, nemá smysl jet na pohotovost. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 18:42
@Fiducia píše:
Možné je obojí :? Krvácení v těhotenství je časté. Stejně tak jako ranné potraty. Je třeba počítat s tím, že pozitivní test neznamená dítě. Jakkoli to zní krutě.
Zkus se šetřit a doufat :hug:
V této fázi se udrží těhotenství, pokud se udržet má. Nepomůže lékař, nemá smysl jet na pohotovost. Držím :palec:
děkuji mnohokrát :srdce: :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
20.1.22 18:43

@Adrianka676 možné je vše.. já měla 3 měsíce silnou ms a klukům je 15 a 8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34016
20.1.22 18:57

@Adrianka676 není zač :hug:

Příspěvek upraven 20.01.22 v 19:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
20.1.22 19:06

Ahojky, já měla taky menses, ale možné je bohužel všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 19:10

Děkuji všem za odpovědi zkusím po MS test :oops: :* :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
1.2.22 13:13

Je něco špatně ?

Prosím o radu. Mám sedm dni zpoždění a vyšel mi pozitivní test - tlustá čára jako od letadla. ALE nemám vůbec žádné příznaky. Při prvním těhotenství mě už před očekávanou ms hrozne moc bolely prsa a podbříšek taky. Teď vůbec nic necítím. Ovu byla cca 10.1. Muže to být příznak, že je něco zle? Děkuji 🙏 k doktoroj jdu v pondělí - do te doby asi zešílím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
1.2.22 13:26

@Lela1234 ja nemela zadne priznaky krom rostouciho bricha az do porodu :mrgreen: bud rada, o prosperite tehotenstvi to nijak nevypovida

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat