Týden po menstruaci pozitivní test?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 11:51
Týden po menstruaci pozitivní test ?

Ahoj holky,

minulý týden jsem normálně ve středu dostala menstruaci. Klasicky trvala asi 5 dní a přišla mi stejná jako vždy. Ale jelikož sem se cítila divně, znáte to ty těhotenské příznaky :think: tak jsem si ten test dneska udělala. A ejhle čárka vyběhla do 30 vteřin, růžová krásně. Test je to Lady Max tak mám to počítat jako pozitivní :nevim: Doma už mám dva sviště ale tohle neznám že bych ms měla a stejně tak i pozitivní test. Když jsem byla dvakrát těhotná tak prostě ms nepřišla tak nevím :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 11:57

CO na to napsat? Stát se to může. Test vypadá spíš pozitivně. Tak bych zavolala spíš na gyndu.

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:00

To určitě zavolám. Zítra ráno si udělám ten druhý z krabičky. A v pondělí bych tam cinkla.. Jsem z toho na větvi tak čekám, snad se ozve někdo komu se to taky stalo. ;)

blogmamy
Neúnavná pisatelka 16908 příspěvků 10.10.14 12:00
@Loli26 píše:
Ahoj holky,minulý týden jsem normálně ve středu dostala menstruaci. Klasicky trvala asi 5 dní a přišla mi stejná jako vždy. Ale jelikož sem se cítila divně, znáte to ty těhotenské příznaky :think: tak jsem si ten test dneska udělala. A ejhle čárka vyběhla do 30 vteřin, růžová krásně. Test je to Lady Max tak mám to počítat jako pozitivní :nevim: Doma už mám dva sviště ale tohle neznám že bych ms měla a stejně tak i pozitivní test. Když jsem byla dvakrát těhotná tak prostě ms nepřišla tak nevím :nevim:

vzhledem k tomu, že ms jsi měla před týdnem, by dneska na testu byly už dálnice,,,to, že je test pozitivní znamená pouze dvě věci:1.otěhotněla jsi krátce před ms, stává se, je to nepravděpodobné, ale stává a proto je čárečka slabá…bohužel si spíš myslím, že u Tebe je pravděpodobnější druhá varianta a to, že jsi otěhotněla normálně v termínu, ale pak přišla ms a odešlo to s ní, proto zbytkové hcg a čárka slabá…ověřit se to dá jednoduše-jednak odběrem krve na hcg, kde podle výšky a následného dalšího odběru se zjistí, zda jde o prosperující těhotenství, potrat nebo špatné těhotenství podle týdnu a hcg-jsou na to tabulky ;) a další možnost je testovat každý den a zda čárka bude sílit, hcg stoupá a je 90% pravděpodobnost, že těhotenství prosperuje a pokračuje…držím pěsti :kytka:

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 12:03

No hlavně sem pak napiš jestli je to fakt těhotenství. Každý se tu ptá a pak nenapíše jak to dopadlo :-) Já už bych asi nečekala. Nebo bych udělala druhý hned. A kdyby vyšel stejně tak bych zavolala, protože to už bys byla tak 6-7 týden ne? Ještě mě napadlo, že si třeba mohla otěhotně s MS to „odešlo“ a tohle je pozůstatek HCG. Ale to můžem jen spekulovat. Jinak třetí mimino je žádoucí? :)

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:06

Tak jelikož jsem si dělala test i v den očekávané ms a byl negativní a odpoledne ms přišla tak si myslím, že spíš jsem otěhotněla nějak těsně před ms a ten test byl tudíž v den ms negativní ale teď po týdnu už je tam ta čárka. :nevim:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25413 příspěvků 10.10.14 12:10

Hele uvidíš, co ti řeknou na gyndě…jinak já když čekala prvního syna, tak jsem normálně menses měla a test jsem si dělala až když jsem MS nedostala…mno a když jsem následně šla na gyndu, aby mi to doktor potvrdil či vyvrátil, tak mi řek, že sem pomalu ve třetím měsíci :mrgreen:

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:13

Napíšu určitě jste zatím jediný komu se svěřím.. chlapa zatím stresovat nebudu :D Jinak ano třetí chceme.. a tím, že jsem testila v den ms a nic sněhobílo a ta ms normálně byla tak si říkám co to kurňa je.. jediný co si myslím, že jsem prostě otěhotněla těsne před ms :nevim:

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:14

Taky dobrý ty jo :D To je děsný tohle když člověk nevííí

Meliskaa
Echt Kelišová 7858 příspěvků 10.10.14 12:17

Podle mne se to stat muze, nekdy se dve carky ukazou pozdeji a to muzes mit i MS. Kamarádka měla normálně do třetího měsíce menstruaci a až v druhém měsíci se ji ukázaly // na testu :)

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:19

:D Tak já snad začnu věřit, že se to možná vyvedlo a že je to normální :D Sem ráda, že s tím má někdy zkušenosti.. a to si mylsím, jak jsem po dvou dětech zkušená :D

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 10.10.14 12:29

Zkušenost nemám, ale držím palce, ať je z toho prosperující těhotenství ;-)

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 10.10.14 12:33

Zkušenost mám, taky se mi to stalo, ale už to bylo jen zbytkové hcg, protože vajíčko odešlo s tou menstruací. Dr. mi to i potvrdil z testů krve. MS jsem měla taky normální, jen neskončila, špinila jsem dál, proto jsem si udělala ten test a byla tam podobně slabá čárka. Za další týden už nebylo nic ani v krvi.
Taky jsem dělala test v den MS, byl čistý, MS dorazila sice až za 3 dny, ale zdála se mi normální.
Držím palce, ať to vydrží a nemáš stejnou zkušenost jako já. :palec:

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 10.10.14 12:36

@Loli26 jsou dve varianty, bud je to zbytkove HCG po potratu nebo to bude jeste narustat a silit, kamaradka mela MS az do tretiho mesice tehot. Na druhou stranu je ta carka trosku slaba na muj vkus :think: zavolala bych na gyndu a objednala se hned. Naberou hcg a budou ho kontrolovat

Loli26
Povídálka 26 příspěvků 10.10.14 12:43

Holky dr. ma dovolenou takze uvidime jsem bez problemu tudiz si mam zavolat az v pondeli ;) Tak zitra udelam test a uvidim bud bude silit a nebo nee :) Ted uz mi nezbyde nic nez cekat do rana

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >