Reklama

Týden po menstruaci test neslábne ani nesílí

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 10:45
týden po menstruaci test neslábne ani nesílí

Ahoj holky,

před týdnem jsem dostala zpožděnou menstruaci (o 7 dní), krev byla „čistá“, bez sliznice. Před menstruací tt negativní, den po MS pozitivní, růžový duch viditelný i z 1 metru, dnes po 3 dnech jsem test dělala znovu a je pořád stejný, možná o trošičku výraznější, ale ruku bych za to do ohně nedala. Je možné, že jsem těhotná, nebo se spíš jedná o zbytkové HCG? testovala jsem testy citlivostí 10.

Díky moc:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 10.02.18 10:47

@falko159 na gyndu, jestli není mimoděložní..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 10:50

Zajdi k doktorovi :)

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 10:50

Tam jsem objednaná až na příští týden, ale břicho mě nebolí, tak nevím…nemám žádné křeče

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 10.02.18 10:53

@falko159 to nemusíš mít ani ze zacatku mimodelozniho. Az časem. Zkusila si dat testy vedle sebe? Třeba ti jen pomalu roste hcg

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 10:55

Jo, podle mě je to výraznější, 7. jsem dělala test a dnes taky, je to bud stejné nebo o chlup výraznější. A nemůže se jednat o biochemické těhotenství? nebo to by čárka slábla?

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 10.02.18 10:58

@falko159 muze byt, ale po proběhle ms a dalších třech dnech by uz při biochemku určitě slabla nebo zmizla.

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 11:02

Tak to je zvláštní, čárka určitě nezeslábla, podle mě je lehounce výraznější, ale trochu mě to zaráží, když každé dva dny narůstá hcg o několik procent…

Denana
Povídálka 25 příspěvků 10.02.18 11:02
Ovuluji nebo ne

Zdravím holky, dělala jsem ovulacni test, každý od jiného výrobce a každý ukazuje něco jiného i když je to ze stejného vzorku moče. Ovuluji nebo ne, prosím o radu. S testy teprve začínám ???? děkuji

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 10.02.18 11:04

@falko159 muze to byt jinou koncentraci hcg v moci. Nebo skutečně to mimodelozni. Uvidíš, co řekne dr

@Denana to první je wondfo test, ze? Pokud ano, tak jsou oba negativní

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 11:04

Podle mě máš těsně před ovulací, po pozitivním ovulačním testu ovulace přichází od 12-48 hod.

Denana
Povídálka 25 příspěvků 10.02.18 11:11

@falko159 moc diky za příspěvek. Těmto testům se nedá věřit? Máš zkušenost z nějakými jinými? Včera ukazoval taky pozitivní tak jsem si říkala udělám to dneska že dvou a uvidím a výsledek toto. Tak jsem zmatená.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 10.02.18 11:12

@Denana wondfo je hodně citlivý. Pozitivní by byl az když bude testovací čárka silnější než kontrolní

Denana
Povídálka 25 příspěvků 10.02.18 11:13

Ok díky, tak budu dneska ještě zkoušet večer a uvidíme :lol:

falko159
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 11:38

Já jednou měla pozitivní test 3× po sobě, teda alespoň jsem si to myslela, ten 3. den byla čárka o dost výraznější, než předchozí dny:) Testuj dál. Taky se mi stalo, že čárka sílila, sílila a najednou další den sněhobílo, takže jsem jen nestačila zachytit ovulaci na testu, ale proběhla, protože ted mám pozitivní těhotenské testy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >