Týden po miniinterupci HCG kolem 4 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lentilka666
Povídálka 14 příspěvků 26.01.18 14:30
tyden po miniinterupci hcg kolem 4tisic

Dobry den mam zítra týden po farmakologicke miniinterupci a dnes mi volala dr ze mam hch kolem 4tisic je to hodně?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17966 příspěvků 26.01.18 14:32

A dál ti k tomu řekla, že…?

susanie
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 26.01.18 14:33

@Lentilka666 Jsi se měla zeptat doktorky, ne??? 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 26.01.18 14:33

Je třeba další diskuze :roll:
jestli to je hodně se máš snad zeptat doktorů ne? oni by ti měli říct jak moc to bude klesat a jak dlouho.. :zed:

Lentilka666
Povídálka 14 příspěvků 26.01.18 14:34

No jen mi řekla ze na další krev a utz mam přijít v pondělí tak prave nevím co to znamená a co sem tu vycetla tak to asi není ok tak nevim

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 26.01.18 14:35
@Lentilka666 píše:
No jen mi řekla ze na další krev a utz mam přijít v pondělí tak prave nevím co to znamená a co sem tu vycetla tak to asi není ok tak nevim

no tak se porad z dr..tady ti nic nikdo neřekne..pokud máš přijít v pondělí tak asi proto aby se ukázalo jestli to klesá, když ne, tak asi znova na interrupci.. :nevim:

susanie
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 26.01.18 14:36

@Lentilka666 Poslouchej svojí doktorku a nečti diskuse.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 26.01.18 14:36

Není to hodně (např. v 8tt se hladina hCG uvádí 27 300 - 233 000), ale jak je to s interrupcí netuším. Možná se chce ujistit, že vše odešlo, jak mělo…

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 26.01.18 14:44

4000 není prosperující těhotenství v 7tt..tam už by mělo být o hodně vyšší..takže asi to klesá, ale je jasné že tam ještě něco bude, odchází to pomalu to hcg, počkej do pondělí, bude to nižší

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 26.01.18 14:46

Hcg ti neklesne ze dne na den. Ale tohle musíš jinak probrat se svojí doktorkou…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15101 příspěvků 26.01.18 14:55

@Lentilka666 asi bych u takto kontroverzního tématu nedávala na profil svou fotku :think:

Pam12
Echt Kelišová 8336 příspěvků 26.01.18 15:24
@Lentilka666 píše:
No jen mi řekla ze na další krev a utz mam přijít v pondělí tak prave nevím co to znamená a co sem tu vycetla tak to asi není ok tak nevim

V klidu. Já to sice neměla po interrupci, ale po potratu. Týden po revizi jsem měla 10 tisíc. hCG mi klesala 2 měsíce než se dostalo na nulu. Jsem ten případ kdy se Hcg pohybuje na horních hranicích. Takže bych se toho fakt nebala. Důležitý je zjistit jestli klesá dal

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 26.01.18 15:26
@pe-terka píše:
@Lentilka666 asi bych u takto kontroverzního tématu nedávala na profil svou fotku :think:

Presne to me taky napadlo. Ale jsou lidi, co to berou asi jako nakup v samosce. :nevim:

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 26.01.18 15:59

S.kat zvladnou to jim jde, ale nest nasledky to ne. h Hlavně se ukázat na fotce @vertunka

Lentilka666
Povídálka 14 příspěvků 26.01.18 16:10

Ach jo tobspubzas chytróinky tady fotlu tu mam už asi 4roky porad stejnou nevím proč bych ji mela řešit anonymně mi to dat neslo a ne neberu to jako nakup v sámošce a nikdo z vás netuší co jsem si musela prozit když jsem toto rozhodnutí podstupovala a není to opravdu jen tak neprala bych to ani nejhorsimu nepříteli se muset takhle rozhodnout ale hold někdy i antikoncepcni prostředky selzou a ne vždy si jde mimo za každou cenu nechat. Strašně bych si prala aby se mi toto nikdy nestalo a než sem se do této situace dostala potraty jsem odsuzovala bohužel musela jsem přehodnotit situaci. Dal se vyjadřovat nechci dekuji za uklidneni ze muze hcg klesat i pomalu a tím bych asi ukončila diskuzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama