Týden po našem rozchodu měl novou ženu

Anonymní
28.2.21 13:53

Týden po našem rozchodu měl novou ženu

Ahoj, asi před měsícem jsme se rozešli s partnerem po 2 letech vztahu. Co mě překvapilo je to, že týden po rozchodu (zůstali jsme v kontaktu) už začínal vztah s někým novým. Vidím dvě varianty. Buď mě s dotyčnou podváděl a nebo je to jen záplata. Je s ní stále a vypadá šťastně. Já prořvala 14 dní a nemohla jsem jíst, ale už jsem z toho tak nějak venku, asi to mezi námi fakt nebyla nějaká extra láska…
Stalo se vám to někdy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1274
28.2.21 14:02

Ano, stalo. U nás to trvalo jen 4 dny. Už s ní samozrejme byl v kontaktu predtim, se mnou to ukoncil až když si byl tak nějak jistý, že to klapne. Pak jsem se dozvedela, že když začínal chodit se mnou, taky ještě někoho mel. Někteří lidé neumi být sami, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7495
28.2.21 14:03

A k čemu ti to bude? Samo že je to možný oboje a s tím už nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
28.2.21 14:09

Je mi to líto. Asi s ní byl už předtím. Myslím, že chlap neopustí partnerku, pokud nemá někde jistou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
28.2.21 14:23

Vsadim se, ze urcite byli spolu mnohem driv nez to ukoncil s tebou, jen ty jsi se to tyden po rozchodu dozvedela.
Kde by se s ni asi tak seriozne-na vazno seznamil v tehlete posahane dobe? ;)

Casem az odezni ten sok, najdes si chlapa, tak budes rada a obrazne mu za to podekujes. Ber to tak, ze bys urcite nechtela byt nevedome podvadena a mas ted obrovskou prilezitost si najit nekoho pro koho nevera neni standart a neprovozuje ji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
28.2.21 14:31

Chlapů, kteří odcházejí do nejistoty je minimum, takže počítám, že už ji měl rozpracovanou. U mého ex s kolegyní to bylo stejné, nebylo mu blbé ji po týdnu představit mamince, která mi pak řekla, že se styděla a měla tendence se mi za něj omlouvat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4606
28.2.21 14:41
@Julča001 píše:
Chlapů, kteří odcházejí do nejistoty je minimum, takže počítám, že už ji měl rozpracovanou. U mého ex s kolegyní to bylo stejné, nebylo mu blbé ji po týdnu představit mamince, která mi pak řekla, že se styděla a měla tendence se mi za něj omlouvat :lol:

Presne tak, chlap da ofico kopacky zenske az v okamziku kdyz ma jistou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
28.2.21 14:45
@lilith1 píše:
Presne tak, chlap da ofico kopacky zenske az v okamziku kdyz ma jistou jinou.

Kdežto ženy tohle nedělají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4606
28.2.21 14:47
@Prof. Farnsworth píše:
Kdežto ženy tohle nedělají :mrgreen:

Ne, zena je schopna dat chlapovi kopacky i kdyz nikoho nema..kdyz ji prizna neveru, ze ji nemiluje atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
28.2.21 14:47
@lilith1 píše:
Presne tak, chlap da ofico kopacky zenske az v okamziku kdyz ma jistou jinou.

Jj a když ta druhá na poslední chvíli vycouvá, přilezou ke křížku. Celkově lidí, co neumí být sami jsou mraky. Nějaké malé procento těch, kteří odejdou, protože s dotyčnou/dotyčným prostě už nechtějí být, pronajmou si garsonku a nějakou dobu jsou sami taky bude, pár jich znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4606
28.2.21 14:49
@Julča001 píše:
Jj a když ta druhá na poslední chvíli vycouvá, přilezou ke křížku. Celkově lidí, co neumí být sami jsou mraky. Nějaké malé procento těch, kteří odejdou, protože s dotyčnou/dotyčným prostě už nechtějí být, pronajmou si garsonku a nějakou dobu jsou sami taky bude, pár jich znám.

Tak obcas i vidina kvalitniho sexu dela sve..ze to neutnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
28.2.21 14:49
@lilith1 píše:
Ne, zena je schopna dat chlapovi kopacky i kdyz nikoho nema..kdyz ji prizna neveru, ze ji nemiluje atd.

Asi to bude platit napříč pohlavími. Hodně záleží na reálné možnosti i samotném pocitu, jestli „mám kam jít“. Jinak jak píšu výše, lidi neumí být sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
28.2.21 14:50
@lilith1 píše:
Tak obcas i vidina kvalitniho sexu dela sve..ze to neutnou.

Jj, s plným žaludkem, prázdným pytlíkem a bez vidiny náhrady se hysterka hned stává snesitelnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
28.2.21 14:52

.

Příspěvek upraven 10.03.21 v 17:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
28.2.21 14:57