Týden po operaci pupeční kýly - cítím nad pupkem bouli

Anonymní
22.7.21 01:05

Týden po operaci pupeční kýly - cítím nad pupkem bouli

Ahoj, jsem přesně 8 dní po operaci pupeční kýly ( normálním řezem). Bolesti po operaci jsem měla velké, ale každým dnem to bylo lepší a lepší. Dnes je to 8 dní, ještě mám stehy, ty se maj vyndávat 12 dní po operaci, takže jizva je ještě velmi tvrdá, ale můj problém je jinde - nad pupkem ( přímo nad řezem) cítím tvrdou bouli cca 1cm. Mám strach, že si mi kýla vrátila. Nebo co by to mohlo být? je to po operaci normální? moc na to nesahám, abych něco nezanesla do rány, a jelikož je to na pohmat ještě dost citlivé, jsem si ale jista, že tam ta boule nebyla. Dnes jsem si přelepovala novou náplast a hned jsem si ji všimla, na pohmat. :roll: Celou oblast kolem pupku mám ještě asi zpuchlou, už si ani nepamatuji, jak jsem to měla před operací, jelikož mám velké břicho a povislé po dětech, ale myslím, že to zpuchlé je, ale ta boule tam nebyla a teď tam je, tak mám strach.. na kontrolu jdu až v pondělí a prostě z toho mám divný pocit - strach. Pup. kýly jsem měla 3×2cm ta byla hned v pupku a malinká byla v jizvě po operaci slepáku, když jsem byla malá ( jizva nad pupikem) ale v té jizvě po slepáku ( laparoskopii) mi právě udělali ten řez, abych neměla další jizvu.. no a hned nad tím řezem mám tu bouli, nikdy tam nebyla, tak se bojím, jestli se nevrátila akorát o cca 2cm výš. V leže to ani tak moc cítit není, ale když stojím nebo sedím, tak je cítit, a to jen lehce pohmatem, nic nemačkám. Prosím, kdo byl po operaci pup. kýly, měli jste to někdo taky? Partner mě ujišťuje, že je to určitě ještě z té operace, jak se ve mě hrabali, mačkali svaly, boule po tom, jak mě tam řezali a teď se vše uvnitř pomalu hojí apod. Mám z toho ale divný pocit, nerada bych znovu na operaci. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
546
22.7.21 07:16

Tak závolej lékaři a jdi na kontrolu dřív. Vlastní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat