Tyden po ovulaci, test pozitivni...

Anonymní
8.4.21 17:00

Tyden po ovulaci, test pozitivni...

Ahoj děvčata, je týden po ovulaci, tedy zitra sedmý DPO.. Dnes se mi udělalo nevolno, tak jsem si řekla ze zkusim test(vim, je ještě moc brzy a miminko si moc přejeme) Jenže na testu je viditelný duch. Chci se zeptat, jestli se také tak brzy někomu ukázala druhá čarka. Přikládám foto, jen nevím zdali to bude tak dobře vidět. Děkuju, hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4235
8.4.21 17:10

Šestý den po ovulaci není hCG detekovatelné ani v krvi natož v moči. Buď jsi měla ovulaci dříve nebo jde o něco jiného. Já teda na testu nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
8.4.21 17:13

Musela jsi mit ovulaci drive. 6. den dochazi teprv k uhnizdeni a HCG by nebylo ani v krvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4702
8.4.21 17:14

Já teda ducha vidím. Ale taky jsem za, že ovulace musela být dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
8.4.21 18:03

Moje kamarádka gynekoložka mi potvrdila, že HCG v krvi je nejdříve 7DPO a to ještě z 90% u vícerčat, v moči nejdříve 8DPO. U jednoho nejdříve 8DPO, ale to bývá vzácně. 50% žen má pozitivní test 10DPO.
Je to ze statistik nemocnice Olomouc.
Ale je to jen statistika žen, co si nechají odebrat krev na HCG, takže netvrdím, že to není možné. Ale prý dříve jak 7DPO pozitivní krev na HCG ještě neměli, v moči se objeví nejdříve další den, většinou až za 2 dny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
8.4.21 18:09

Hele, já měla u dvou z mých dětí taky tak ten sedmý den po styku už lehce pozitivní test. Testovala jsem jenom proto, že jsem měla určitě tři dny jasné symptomy. Takže možné to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 19:02

Děkuju holky za odpovědi :hug:
Našla jsem právě příspěvky, kdy maminkám už 7.den ukázal čárku, tak uvidíme. :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu