Reklama

Týden po porodu, zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VikiSam
Kecalka 120 příspěvků 10.01.10 15:17
Týden po porodu, zvýšená teplota

Jsem týden po porodu, tři dny propuštěna z porodnice, plně kojím. Po porodu jsem měla lehce zvýšenou teplotu 37,2, ostatní dny pobytu v porodnici bez teploty. Laktace se plně rozběhla až den před propuštěním z porodnice. Včera i dnes jsem si naměřila teplotu 37,4, která ale včera večer po kojení klesla na 36,6. Chci se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost nebo informaci, jestli tato přechodně zvýšená a kolísavá teplota může mít něco společného s laktací nebo se mám bát poporodní infekce a informovat o tom lékaře???

Reklama

Reakce:

meluzina
Povídálka 45 příspěvků 10.01.10 15:57

Viki, měla jsem to taky tak, trvalo to snad dva měsíce. někdy zvýšená teplota, někdy nic. nevím, proč to tak bylo. ale připisovala jsem to únavě, vyčerpání z porodu a ze starání o nespící mimino.
někdy ovšem teplota může znamenat zánět v těle, pokud by tě něco začlo bolet, šla bych k dr.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 10.01.10 16:08

Když jsem měla zvýšenou teplotu v porodnici, prý to bylo kvůli laktaci. Měla jsem ji potom občas i doma večer, asi týden až 14 dní po porodu. A po kojení to kleslo.
Takže asi OK, ale kdyby se přidalo nějaké bolení, kontaktovala bych doktora.

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 11.01.10 00:37

Pokud je všechno v pořádky, neřešila bych to. Teplota může kolísat díky kojení. Ale pokud by nastali nějaké bolesti, řešila bych to přes dr.
Já měla v porodnici také zvýšenou teplotu po porodu a když jsem měla jít domů, dostala jsem zánět a teploty přes 38. Jeden den začala teplota a druhý den už jsem měla na prse červený flek. Kojila jsem dál a atb vše vyřešily.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 12.01.10 22:58

Ahoj,ja po prichodu z porodnice kazdou noc tak 4krat menila propocene nocni kosile,bolest v krku,bylo mi receno,ze je to proste sestinedeli,telo se cisti,po mesici byl klid,pokud nemas zadne jine priznaky,mne hodne pomahal lipovy,medunkovy caj,ten jsem pila po litrech vlazny,ve dne,v noci a bylo mi fajn,alespon fyzicky:-).Jinak v porodnici holkam davali sestry paralen ci brufen,i pri kojeni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >