Týden po porodu, zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VikiSam
Kecalka 120 příspěvků 10.01.10 15:17
Týden po porodu, zvýšená teplota

Jsem týden po porodu, tři dny propuštěna z porodnice, plně kojím. Po porodu jsem měla lehce zvýšenou teplotu 37,2, ostatní dny pobytu v porodnici bez teploty. Laktace se plně rozběhla až den před propuštěním z porodnice. Včera i dnes jsem si naměřila teplotu 37,4, která ale včera večer po kojení klesla na 36,6. Chci se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost nebo informaci, jestli tato přechodně zvýšená a kolísavá teplota může mít něco společného s laktací nebo se mám bát poporodní infekce a informovat o tom lékaře???

Reakce:
meluzina
Povídálka 45 příspěvků 10.01.10 15:57

Viki, měla jsem to taky tak, trvalo to snad dva měsíce. někdy zvýšená teplota, někdy nic. nevím, proč to tak bylo. ale připisovala jsem to únavě, vyčerpání z porodu a ze starání o nespící mimino.
někdy ovšem teplota může znamenat zánět v těle, pokud by tě něco začlo bolet, šla bych k dr.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 10.01.10 16:08

Když jsem měla zvýšenou teplotu v porodnici, prý to bylo kvůli laktaci. Měla jsem ji potom občas i doma večer, asi týden až 14 dní po porodu. A po kojení to kleslo.
Takže asi OK, ale kdyby se přidalo nějaké bolení, kontaktovala bych doktora.

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 11.01.10 00:37

Pokud je všechno v pořádky, neřešila bych to. Teplota může kolísat díky kojení. Ale pokud by nastali nějaké bolesti, řešila bych to přes dr.
Já měla v porodnici také zvýšenou teplotu po porodu a když jsem měla jít domů, dostala jsem zánět a teploty přes 38. Jeden den začala teplota a druhý den už jsem měla na prse červený flek. Kojila jsem dál a atb vše vyřešily.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 12.01.10 22:58

Ahoj,ja po prichodu z porodnice kazdou noc tak 4krat menila propocene nocni kosile,bolest v krku,bylo mi receno,ze je to proste sestinedeli,telo se cisti,po mesici byl klid,pokud nemas zadne jine priznaky,mne hodne pomahal lipovy,medunkovy caj,ten jsem pila po litrech vlazny,ve dne,v noci a bylo mi fajn,alespon fyzicky:-).Jinak v porodnici holkam davali sestry paralen ci brufen,i pri kojeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >