Týden po užívání Norethisteronu opět krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 20:23
Týden po užívání Norethisteronu opět krvácení

Ahoj potřebovala bych poradit. Před týden ve čtvrtek jsem byla na gyndě s tím že mě opravdu silně bolí v podbřišku že z toho nemůžu ani spát a krvácela jsem tak mi doktor dál recept na Norethisteron Zentiva 3× denně tak jsem si to rozložila na 3 hodiny ráno, 11hodin dopo a v 7 večer. Dneska ve 3 mi měl zvonit budík a nevzbudil mě nebo o tom nevím a ve 12 jsem se vzbudila a měla jsem mokrý kalhotky. Vypadalo to jako výtok nebo špinění takový do šediva a po dvou hodinách asi, jsem začala krvácet. Myslíte že je to tím že jsem jsem si nevzala ve 3 ráno prášek? :think: kamaradka mě straší s mimoděložním těhotenstvím ale s přítelem používáme kondom :nevim: poraďte čím by to mohlo být? Budu vám moc vděčná :( :srdce:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11306 příspěvků 12.10.18 14:19

Dobrý den,

zkuste se na užívání léků zeptat našeho gynekologa. Pan doktor odpovídá celkem hbitě.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >