Týden po vynechané MS, pořád slabá čárka

Anonymní
17.5.16 15:02

Týden po vynechané MS, pořád slabá čárka

Ahoj, ani si nejdu pro radu jako spíš pro uklidnění a vypsat se.
Předem prosím o zachování anonymu, mám tu pár známých a nechci aby o případném těhotenství někdo věděl.
Poslední MS byla 14.4., dostat jsem to měla 10.5. Ale zatím nic. Test jsem dělala den po-11, slabá čárka, tak jsem si řekla, že zkusím zase za 2 dny. Po dvou dnech zase slabá, skoro neviditelná. Včera jsem byla u dr, ale z jiného důvodu. Zatím nic neviděl, mám přijít za týden, ze už by to mělo jít vidět. Nedalo mi to a zkusila jsem test, ale zase slabá čárka. První test byl mamatest komfort 10, druhý Pepino a včera dr max.
Neměla by čárka sílit? Mám strach, že to bude mimoděložní, když čárka nesílí. Jsem jak na trní, náladová, protivná, prsa mě bolí, ale stále nic :(
Je to první měsíc snažení, na těhotenství nějak nelpim, až to vyjde tak to vyjde, ale tohle je na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10638
17.5.16 15:17

Já si dělala testy dva a na obou jsem měla jen slabé čárky. Po více jak po týdnu zpoždění. Těhotná jsem byla a jsem už na konci. Tak držím pěsti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
17.5.16 16:02

Taktez jsem delala dva testy a vzdy jen slaba carka. A tehotenstvi bylo OK. Schovala jsem si je a ted ta carka po dvou letech skoro neni videt vubec… Tenkrat jsem byla taky jako na trni, tak jsem si zaplatila test hcg jako samoplatce, to me uklidnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5661
17.5.16 16:05

Ja carku objevila 2 dny pred zacatkem cyklu, poprve se spis dala tusit, druhy den trosku lepsi a treti den, den zacatku cyklu, je zase o trosku vic videt. Uvidis, ze vse bude ok. Driv zeny nemely tuseni, ze jsou v ocekavani a mozba to bylo lepsi. Dnes hned chytame mirnou paniku. Prikladam svuj vyvoj testu, na uklidneni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
17.5.16 19:05

Také mi čárka jen tak nesílila, dokonce slábla a mám doma 2 roky rošťáka :) vše bude ok neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama