Týden po zpoždění čárka nesílí

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka_84
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.10.14 10:43
týden po zpoždění čárka nesílí :(

Ahoj holky. Už jsem zoufalá a čas se tak neskutečně vleče… Snažíme se o druhé mimčo. Proběhl 1 pokus, takže přesně vím, kdy jsme počali, a to 30.9. (plus max. ty 3 dny, kdy tam možná potvůrky čekaly:) ). Poslední MS byla 17. září, další MS jsem měla dostat minulou středu, mám pravidelný cyklus 28 dnů. Hned v den vynechané MS jsem si dělala test a byla tam slabší čárka, spíš duch… To bylo poprvé a naposledy, co jsem se z těhotenství radovala :( protože od té doby mi čárka vůbec nesílí!!! S prvním mimčem jsem měla dálnici 4. den po vynechání. Dnes jsem tedy týden po vynechání a na testu pořád ta stejná slabá čárka… Hrozně se bojím, že je něco špatně. Mám od začátku pořád takový divný pocit! V úterý jsem byla na gyndě a na krvi, to bych byla bývala měla být 4+6. Gynekoložka říkala, že sliznice je vysoká, ale bohužel nikde nic neviděla :( Na levém vaječníku mi ale našla cystu, kterou předlouho zkoumala, ale nic víc mi k tomu neřekla. V krvi hcg je, ale hraniční. Hrozně se obávám mimoděložního těhotenství.. Přikládám fotky tesů, jsou z posledního týdne, popisky asi přečíst nepůjdou, ale jdou po sobě takhle - 15., 17., 18., 19., 20., 21., 23. října. Dost mě bolí prsa, spíš bradavky a v podbřišku mě to pořád tlačí jako kdybych to měla dostat. Kolikrát já už šla na wc s tím, že jsme to určitě dostala :( Máte s tímto někdo zkušenosti? Na další kontrolu jdu až příští středu! To se asi nedočkám!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 23.10.14 10:52

Tak mně přijde, že čárka trochu zesílila… :)
Jinak já u sebe těhotenství na začátku poznala vždy podle toho, že mě bolelo břicho jako při ms a když jsem několikrát za den letěla na wc, že už je určo tady a ono nic bylo to jasné a test to potvrdil… ;-)
Tak vydrž do další ko, určo už to bude vidět… :hug:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 23.10.14 10:55

Me prijde ze sili teda :nevim:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 23.10.14 10:56

Někde jsem četla, že cysta může způsobit falešně pozitivní test :think: no nezbyde ti, než počkat na tu kontrolu, držím palce, ať to dopadne dobře :hug:

Lucinka_84
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.10.14 10:57
@Moruma píše:
Tak mně přijde, že čárka trochu zesílila… :)
Jinak já u sebe těhotenství na začátku poznala vždy podle toho, že mě bolelo břicho jako při ms a když jsem několikrát za den letěla na wc, že už je určo tady a ono nic bylo to jasné a test to potvrdil… ;-)
Tak vydrž do další ko, určo už to bude vidět… :hug:

Díky za povzbuzení :) musím doufat a čekat, ale ten pocit, že něco není, jak by mělo, je hrozný. Každou noc se mi o tom zdá. Dneska jsem na ty testy zírala a taky se mi zdá, že maliilnko sílí, ale po týdnu bych řekla, že by to mělo být o dost víc…

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.10.14 10:59
@Etcetera78 píše:
Někde jsem četla, že cysta může způsobit falešně pozitivní test :think: no nezbyde ti, než počkat na tu kontrolu, držím palce, ať to dopadne dobře :hug:

Ovulace. Já měla falešný pozitivní test z biolaborky!!! Prostě učebnicová výjimka, ke které dochází jednou za deset, maximálně za dvacet let.

xppx
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 23.10.14 11:04

@Lucinka84 myslim ze carka zesilila, ale cetla sem tu ze tyhle levne testy nemusi ukazat dalnici vubec, zkus koupit digitalni od clearblue. A nevim teda co by melo byt videt ve 4+6tt ale rekla bych ze klidne vubec nic takze nestresuj za tyden uz neco videt bude :kytka:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 23.10.14 11:10

U dcery taky trvalo delší dobu, než se druhá čárka ukázala pořádně ale chápu, že máš strach. A to že na utz nic nebylo vidět bych nehrotila, někdy to prostě trvá, než se miminko ukáže. Držím ti palce, ať je vše v pořádku! :hug:

kačka121
Závislačka 3319 příspěvků 6 inzerátů 23.10.14 11:11

Ja bych taky rekla ze zesilila a pekne me takhle sililal taky a jsem ted v 25tt miminko bylo trosku ze zacatku mensi ale vsechno casem dohnalo a to vim naprosto presne jak je mala stara jelikoz jsem po IVF tak se uklidni stres mimcu nepomuze zobej vitaminky a uzivej si to

lokynka
Kelišová 5249 příspěvků 23.10.14 11:12

Ve 4+6 tt ještě na UTZ nic nevykouká. Kolik jsi měla tu hodnotu HCG? Já u třetího prcka měla první hodnotu z krve tuším 3,7, za 3 dny pak 64,7 a až za další týden byla na utz vidět bublinka. Mohla se Ti ovulace posunout? Byl sex i jindy než jsi psala?
Test pozitivní je, zkusila bych jinou značku

Lucinka_84
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.10.14 11:21
@Etcetera78 píše:
Někde jsem četla, že cysta může způsobit falešně pozitivní test :think: no nezbyde ti, než počkat na tu kontrolu, držím palce, ať to dopadne dobře :hug:

Taky už mě to napadlo, to by byla teda blbá náhoda, zrovna v tomto měsíci, kdy jsme začli se snažením :( ta cysta tam určitě dřív nebyla, tak mě napadlo, aby to třeba nemohlo být to mimoděložní, ale nebudu malovat čerta na zeď…

Lucinka_84
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.10.14 11:30
@lokynka píše:
Ve 4+6 tt ještě na UTZ nic nevykouká. Kolik jsi měla tu hodnotu HCG? Já u třetího prcka měla první hodnotu z krve tuším 3,7, za 3 dny pak 64,7 a až za další týden byla na utz vidět bublinka. Mohla se Ti ovulace posunout? Byl sex i jindy než jsi psala?
Test pozitivní je, zkusila bych jinou značku

Tu hodnotu právě nevím, ale sestra říkala něco o tom, že to je hraniční… doptám se případně ve středu, ale vzhledem k těm slabým čárkám na testech mě to vůbec nepřekvapilo, že toho v krvi je málo… Ovulace posunutá určitě nebyla, protože proběhl pouze a jedině 1 pokus, manžel pak onemocněl, tak byl stop stav :) Vždycky jsem používala tyhle testy Dr.Max a bez problémů, v minulém těhu naprosto bez problémů.

@xppx píše:
@Lucinka84 myslim ze carka zesilila, ale cetla sem tu ze tyhle levne testy nemusi ukazat dalnici vubec, zkus koupit digitalni od clearblue. A nevim teda co by melo byt videt ve 4+6tt ale rekla bych ze klidne vubec nic takze nestresuj za tyden uz neco videt bude :kytka:

Už jsem o tom digitálním tady četla, ale přijde mi to dost peněz, určitě by mi „něco“ ukázal, jako ty levné, tak zkusím raději ještě počkat a budu doufat, že se mimčo už příště ukáže :)

Všem moc díky za podporu, docela jste mě uklidnily :) :*

kalamitka
Povídálka 36 příspěvků 23.10.14 11:38

@Lucinka84 ahoj, ja som na tom presne takisto ako ty. posledna ms bola 16.09., jediny mozny pokus o otehotnenie bol 30.09., cize som dnes tak 22DPO. testy tiez nic moc, v utorok utz nic, hcg len 119. vraj to je nizke, ale este to udajne nie je stratene. o tyzdne mam zopakovat hcg. tiez mam strach z MT, priznaky mam uplne rovnake ako ty :nevim: tvrdili mi ze aj MT by uz na utz videli, ale zda sa mi to 4+6, resp 5+0 skoro.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 23.10.14 11:46

Já měla taky dlouho ducha a pak najednou byl zlom - teď ti nevím jestli to bylo kolem 18.DPO, nebo 20. DPO a najednou byla čárka. Přecijen test z moči je orientační.

Lucinka_84
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.10.14 12:18
@kalamitka píše:
@Lucinka84 ahoj, ja som na tom presne takisto ako ty. posledna ms bola 16.09., jediny mozny pokus o otehotnenie bol 30.09., cize som dnes tak 22DPO. testy tiez nic moc, v utorok utz nic, hcg len 119. vraj to je nizke, ale este to udajne nie je stratene. o tyzdne mam zopakovat hcg. tiez mam strach z MT, priznaky mam uplne rovnake ako ty :nevim: tvrdili mi ze aj MT by uz na utz videli, ale zda sa mi to 4+6, resp 5+0 skoro.

Tak to jsme na to koukám úplně stejně… ale přeci jen se mi ty tvoje testíky zdají nějak tak pozitivní víc :) Mně právě dr. při vyšetření říkala, že MT se na utz dá poznat jen někdy, teda ale zkoumala mě pěkně dlouho, pak jsem byla úplně celá rozbolavělá, ale krom té cysty mi tam nic nenašla… Dnes jsem volala na gyndu, kolik že jsem to hcg přesně měla, ale nikdo mi to tam nebere :( takže jdeš na další vyšetření v úterý? Taky bych šla, ale máme státní svátek, takže musím čekat ještě o den dýl :( tak držím pěsti!!! A budeš ještě testovat? Já už na to asi prdím a počkám…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >