Týdenní miminko nechce přes den spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 16.08.18 16:30
Týdenní miminko nechce přes den spát

Maminky, vim ze je na toto tema asi toho uz hodne, ale potrebuji radu.
Mame tydenni holcicku,, pres noc nam spinka ze ji po 4hod musim budit na kojeni. Ale pres den zamhouri oka jen v naruci..kdyz ji chci predelat do postylky tak hned procitne a je po spanku a zacne plakat… v naruci, pri kojeni uplne odpadne ale ja jde do postýlky tak se hned vzbudi.
Nějaká zkusenost s něčím podobným? A co jste s tim udelali?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 16.08.18 16:34

Chce být s tebou. Zkusila bych nošení v šátku.

Sojkapipalka
Nováček 1 příspěvek 16.08.18 16:35

@Veroniiikaaa Ahoj já to tak mám taky pomáhá jen šátek, kojení a časté přebalování

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 16.08.18 16:36

Satek, mam 11 denni a je to taky tak.

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 16.08.18 16:36

Zavinula jsem dítě jak kuklu, aby nevytahlo ruce, položila na svou postel, nakojila v leže a pak se odplizila. Pokud nezabíralo, nebo muselo nejdřív krknout, tak jsem ještě přímo u postele pustila lux. U mladšího syna jsem ten lux odrovnala, běžel pět měsíců několik hodin denně :mrgreen: Ale spal, to bylo hlavní 8)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32576 příspěvků 16.08.18 16:42

normální, byla u tebe 9 měsíců v neustálém kontaktu, tak ho teď chce taky … lehni si s ní do postele a spěte spolu. A ještě si pořiď šátek ;)

pet p
Stálice 95 příspěvků 16.08.18 16:46

Syn to měl naprosto stejně, takže jsem pořád jen kojila a držela nebo nosila v náruči, měla ho u sebe. Od dvou měsíců jsem pak začala používat šátek.

TRG
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 16.08.18 16:52

Dělá to spousta dětí. Ještě „neumí spát“. Já to řešila těsným zavinutím, šátkem nebo baby vakem. Od 4 měsíců se to začalo lepšit. Kdyžtak doporučuju knížku Dětský spánek v otázkách a odpovědích.

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 16.08.18 17:09

Je týden na světě, chceš po ní moc :) Rady už zazněly. U nás šátek nefungoval, zavinovala jsem, usínal pak lépe, ale stejně se prvním půlrokem doslova prořval ve dne i v noci. Druhý zavinutí nesnášel, chtěl být volný, stačilo být u něj a usnul, odejít jsem nesměla, to se vzbudil hned .. ale to měli oba, na to mají radar :D Zkoušej a uvidíš, co bude fungovat.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 16.08.18 17:12

Nebudila bych urcite v noci. Mi dcera spala od porodnice 7-8hodin v noci v kuse, pribirala, prospivala. Zbytecne budit, vezme si co potrebuje pres den.

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 16.08.18 17:26

Moc vsem děkuji za zkušenost,radu… jsem ráda ze to nase malicke neni výjimkou :) Poradite jaky satek se vam osvedcil ? Vim ze jich je spousta jak materiál tak delka… nebo zda se da koupit nekde uz noseny ?

hospodki
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.08.18 17:26

V šestinedělí spal pres den jen na mě. Večer usinal na mě baví vedle pod dekou. Kolikrát i v noci zůstal na hrudníku a jinak neusnul. Po šestinedělí jsme pomalu nastolili režim. O víkendu bude mít tři měsíce a teď i přes den usíná v postýlce sám, já jen párkrát vrátím dudlík, pohladim a odcházím. Jestli chce být s tebou tak ji nech. Je ještě malinká a má na to právo. Jasný, nic neuděláš, ale přežiješ šestinedělí a pak si nastavíte rezim.

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 16.08.18 17:49

@hospodki moc moc dekuji za podeleni se o zkusenosti :hug:
Tím že je to moje prvni miminko jsem uplne jak v Jirikovem videni…vsechno nove a nejsem si s ničím jista zda je v poradku.
Ted aspon vim, ze jsou takove skoro vsechny novorozene miminka :) Tak budeme doufat ze po sestinedeli se to zpravi a budeme moci take nastolit nejaky spaci rezim aspon v postylce :)

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 16.08.18 17:50

Jinak nedelam chybu ze uz ted kdyz place ji dam dudlika ? Nechtela bych treba tim.ovlivnit kojeni…jak jsem nekde cetla ze to ovlivnuje :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 16.08.18 17:58

@Veroniiikaaa u nas dudlik vliv nemel. Ale spousta lidi Ti rekne opak. Porid si Knizku - Harvey - Nejstastnejsi miminko v okoli, byla super

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >