Týdenní miminko si samo drží lahvičku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niccinka
Kecalka 131 příspěvků 25.12.17 23:25
Týdenní miminko si samo drží lahvičku!??

Ahoj všichni, mám doma týdenní miminko a teď při krmení si samo chytilo láhev a dokonce si ji strčilo samo do pusy.. Je to možné?? Od kolika měsíců miminko tyhle věci dělá? Takhle malé novorozeně.. To není možné ne? Mám snad nadprůměrně inteligentní dítě? 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 25.12.17 23:29

Vtipné no, prso by si takhle taky chytlo. Přirozený instinkt.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 25.12.17 23:29
@Niccinka píše:
Ahoj všichni, mám doma týdenní miminko a teď při krmení si samo chytilo láhev a dokonce si ji strčilo samo do pusy.. Je to možné?? Od kolika měsíců miminko tyhle věci dělá? Mám snad nadprůměrně inteligentní dítě? 8o

Panikařit bych začala, až když si ji samo ohřeje v mikrovlnce. Zatím bych řekla, že je to kombinace náhody a pudu lapnout cucek :)

Niccinka
Kecalka 131 příspěvků 25.12.17 23:54

Tohle mi jako instinkt nebo náhoda nepřijde…

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 25.12.17 23:58

@Niccinka však je to jedině dobře, važte si toho

přejde pár týdnů a mlíko si samo nachystá, ohřeje a naservíruje, a matka má klidné noci a pohodu

zcela jistě máte nadprůměrně inteligentní dítě, to se pozná hned
;)

Adlita
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 17 inzerátů 26.12.17 00:10

Muj synek si drzel prso pri kojeni uz v porodnici :lol: :mrgreen: Tohle je fakt normalni. Hlavicku drzel prvni mesic po porodu. Nektere deti jsou proste v necem rychlejsi a casem se to stejne srovna, tkz je to uplne jedno, kdy presne zacne co delat.

blobfish
Závislačka 4416 příspěvků 26.12.17 00:24

Tak samozřejmě máš ve všech směrech mimořádné dítě, jako my všichni (když jsou naše, ne?) ;-)

BohunkaP
Extra třída :D 14816 příspěvků 26.12.17 00:25

“Nadprůměrně inteligentní” je relativní pojem.

Vzhledem k dotazu, který jsi dokázala vyplodit, si troufnu říci, že ano. Tvé dítě bude zřejmě nadprůměrně inteligentní – s ohledem na standard své matky zcela jistě.

veria
Generální žvanilka 23069 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 00:28

Já myslím ze určitě. Za dva, nejpozději za 3 týdny bude číst Vergilia v originále :D

karkarka
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 26.12.17 06:53

To jako vážně? :zed:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11519 příspěvků 26.12.17 07:15
@Niccinka píše:
Ahoj všichni, mám doma týdenní miminko a teď při krmení si samo chytilo láhev a dokonce si ji strčilo samo do pusy.. Je to možné?? Od kolika měsíců miminko tyhle věci dělá? Takhle malé novorozeně.. To není možné ne? Mám snad nadprůměrně inteligentní dítě? 8o

Ne to opravdu nemas :mrgreen: některá miminka mají v prvních dnech zvýseny svalový tonus a tak udělají věci nad rámec vývoje.
Inteligence se mu teprv bude utvářet protože nemá dokončený vývoj mozku a stále se mu tvoří nervove spoje v mozku a synapse.

Yasmina21
Kecalka 395 příspěvků 26.12.17 07:17

Naše malá si také dokázala jako miminko držet flaštičku :andel: Je to přirozený instinkt a díky tomu, že se ještě moc nehýbou, tak jim to i celkdem jde :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 07:29

Syn pásl koníky v deseti dnech - díky náhodě, kdy ho bolelo břicho a byl prohnutý do luku. Dokonce měl i narovnané lokty… a když ležel na břiše později, byl na „letadlo“ a ruce vůbec nepoužíval, měl je oslabení z porodu (dle rhb sestry).
Láhev dostal po šestém měsíci a hned si ji držel sám.
Dcerka měla láhev od 6-tu týdnů a držet si ji začala daleko později než syn.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 26.12.17 07:31

Muze byt nadprumerne inteligemtni i nadprumerne hloupe. Ovsem podle uchopu lahvicky to nepoznas, hod korunou bude presnejsi.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 26.12.17 07:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama