Reklama

Týdenní pobyt Logo kliniky v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana Vajnerová
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 5 inzerátů 26.03.18 19:08
Týdenní pobyt Logo kliniky v Brně

Maminky máte některá zkušenost s logopedickou soukromou klinikou Logo která sídlí v Praze?
Jde mi přímo o týdenní pobyt v Brně který nám je doporučován. Zda jste byli s pobytem spokojeni a zda to vašim prckům pomohlo. Částky jsou nemalé tak bych chtěla nějaké recenze ale na netu nic nemají..
Za reakce předem děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 19:51

@Jana Vajnerová segra na tom byla se synem a nepomohlo tak maximalne od peněz sestra byla naštvaná jak blázen…

Jana Vajnerová
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 5 inzerátů 26.03.18 20:52

Já si právě říkám aby mi neřekli po pěti dnech že čas vše spraví a já vyhodím z okna desetitisíce.
Samozřejmě že pro syna udělám cokoli ale chci mít jistotu že to má aspoň nějakou šanci a ne někomu jen tak dávat peníze

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 26.03.18 21:23

Nemám zkušenost, ale už jen to, že se očekávají nějaké výsledky po týdnu je šílenost :D U nas nejvíce pomáhá logopedická třída, je teda ve školce. Chodí do ní 2. rokem, ted má rocni odklad do skoly, bude tam zustávat jeste rok. Na to, že pred dvema lety, mel slovni zasobu tak 20 slov a jeste je neumel rict správně, tak dneska dokaze nadávat i v anglictine :D

Jana Vajnerová
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 5 inzerátů 26.03.18 21:44

@Gabulle já samozřejmě neočekávám po týdnu mluvu jako od školáka. Jde mi o přístup, o nové cvičení nebo postupy než máme teď.
Pokud by postupy byly stejné jako máme v Praze tak mi přijde zbytečné dávat 10.000,– na pět dní někomu který nás bude učit něco co už známe

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 09:06

@Jana Vajnerová no právě neco podobneho sestře řekli ze to chce čas a syn ma problem stejně bylo to drahy a taky si rikala ze pro kluka udela vse ale byla zklamana holt na nestesti drugych se velmi snadno vydělává :think:

Jana Vajnerová
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 5 inzerátů 27.03.18 09:15
@Anonymní píše:
@Jana Vajnerová no právě neco podobneho sestře řekli ze to chce čas a syn ma problem stejně bylo to drahy a taky si rikala ze pro kluka udela vse ale byla zklamana holt na nestesti drugych se velmi snadno vydělává :think:

Přesně tak. My byli teprve poprvé na klinické logopedii s tříletým synem. Zdá se mi to takové ma rychlo. Neřeknu kdyby jsme tam chodili déle a byli bez nějaké změny ale teď bych dala šanci nějakému docházení a školce a dětskému kolektivu. Bohužel u nás na vesnici moc dětí není tak zkusíme i dětské koutky…

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 8896 příspěvků 27.03.18 14:23

@Jana Vajnerová s vysledky Logo Brno moc spokojená nejsem. Jednou za 14 dní 20 min, kdy si kreslí. Tu řeč řešili jen okrajově, za tři čtvrtě roku zvládly cca 2 písmena. Přiznám se, že YouTube, jak co cvičit, nám pomohl víc :think:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 29.03.18 11:08

My jsme teb pobyt absolvovali pred dvema lety. Syn tesne pred 4tym rokem. Pro nas to byl diagnosticky pobyt a tak jsme to i brali. Vse pekne v jednom tydnu. Kazdy den logopedie, ergoterapie, psychologie, fyzioterapie, orl vysetreni, foniatrie, neurologie, pedopsychiatricke vysetreni… bylo to narocne. Ac brnensti rozhodli jsme se tam zustat I ubytovani abychom nemuseli brzo vstavat a cestovat pres cele brno. Ja i syn jsme si to spolu uzili. Ubytovani super, jidlo taky, pristup vsech skvely ale stalo to dost. Nechtela jsem vse. absolvovat vzlast protoze vsude byli dlouhe cekacky a chtela jsen aby diagnoza byla stanovena spolecne po vzajemne komunikaci vsech lekaru. Na konci pobytu jsme dostali diagnozu za cca 14dni prisla zprava plus dvd. VD expresivni a porucha soustredeni.
Od pobytu jsme zacali cilene pracovat. Zustali jsme na klinice, dochazime na logopedii, ergoterapii, ke vsem lekarum tam jednou za pul roku mame kontrolu, logo krouzek pres rok, logo primestske tabory v lete. Za ty dva roky neskutecny pokrok.
V soucasne dobe syn predskolak, v dubnu sest let bude mit. Uz nam chybi jen R a Ř. VD temer kompenzovana. Sice mame doporucen odklad kvuli soustredeni, jdeme do pripravne tridy.

dva roky denodenni prace a driny… nekdy horsi obdobi nekdy lepsi. Ale za vedeni logo kliniky jsem rada. Hodne nam pomohli.

Pokud nekdo ceka ze za tydenni pobyt se dite zlepsi nebo nekam posune, tak samozdrejme ne. Je to diagnosticky pobyt. Absolvovali jsme ho jednou a vicekrat nevidim duvod ani nam ho nikdo uz nenabidl… ale jsem rada ze jsme ho absolvovali a nelituji.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 29.03.18 11:22
@Keyllah píše:
@Jana Vajnerová s vysledky Logo Brno moc spokojená nejsem. Jednou za 14 dní 20 min, kdy si kreslí. Tu řeč řešili jen okrajově, za tři čtvrtě roku zvládly cca 2 písmena. Přiznám se, že YouTube, jak co cvičit, nám pomohl víc :think:

Ja tam chodim uz se dvema kluky. 1× za 14dni 30min. Zbytek doma. Vice pojistovna neproplaci. Mame jeste soukromou logopedku kde spolu spolupracuji takze chodime 1× tydne.
Starsi syn VD tam uz. resime jen r a ř.
Mladsi syn OVR v kvetnu bude mit 4r. Chodime uz pres rok a napravu reci jeste neresime vubec.
Pracujeme na rozsireni slovni zasoby, sluchova a zrakova pamet, rytmizace, plynulosy reci, gramatick skladba reci, synteza a analyza slov, vytleskavani, oromotorika, fonematicky sluch atd atd… je toho mraky a to vse s reci a logopedii souvisi. Neni to jen o slovickach a vyslovnosti… ale samozdrejme zalezi I na logopedovi jeho vedeni a praci s ditetem.

Jinak starsi syn logo od 2,5let. do 3let zvladli M, V, F, H. Mezi 3-4 pak J, CH, K, L, G.. mezi 4-5r mekceni to trvalo opravdu dlouho. 5-6 sykavky a zacali jsme R

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >