Hodí se tyhle šaty na svatbu?

Napsat příspěvek
25.1.20 23:34

Gabi, určitě máš na víc, tyto mi přijdou podle obrázku jako zástěra. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 23:37

Nejsou špatne ale na svatbu se nehodí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15957
25.1.20 23:52
@GabinkaCh píše:
Hodí se? mě se celkem líbí a řekla bych, že skryjí i nějaký ten nedostatek :think:

Do kanclu pro 50 plus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038
26.1.20 08:15

Taky musím souhlasit s názory, střihem i vzorem si myslím že si můžeš dovolit víc. Je mi jako tobě, velikost 36/38 a teď jsem si koupila tyhle, jsou moc pěkné a z pevné látky.
https://www.bonprix.cz/…kvty-928747/
Jen návrh ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3983
30.1.20 23:21

A jakou kabelku na svatbu? :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
31.1.20 00:54

Myslím si, že na svatbu se moc nehodí, protože:
1. převažuje na nich černá barva, což by na svatbě nemělo být (pokud takovou barvu přímo nevěsta pro hosty neurčí)
2. mají hodně výrazný vzor - šaty na svatbu by měly být spíše jednobarevné nebo s jemným, nenápadným vzorkem. Šaty s výrazným vzorkem totiž zastíní nevěstu (hlavně na společné fotce stopro přitáhnou pozornost, budeš se v nich výjimat) a to je hlavní prohřešek svatebního hosta (vždy se při oblékání musí myslet na to, aby vynikla pouze nevěsta).

Takže já bych zvolila šaty světlejší a méně výrazné. Samozřejmě v případě, že nevěsta se ženichem stanoví nějaký dress code svatebčanům, tak se mu musí bez výjimky všichni přizpůsobit.
A ke kabelce - na svatbu je vhodné psaníčko, určitě ne kabelka přes rameno (zvlášť ne velká).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 01:23

No psaníčko je ideální, ale já na jednu svatbu musela vzít střední kabelku, kam jsem narvala všechny věci na celý den - pití, kosmetiku, punčochy náhradní, svetr a dokonce taneční boty na večer. :dance: :lol: Jinak to nešlo udělat, bylo několik dlouhých přejezdů, já jsem byla ráda, že jsem se aspoň k někomu mohla přidat do auta, no a nechat to u někoho v autě, tak to zase hrozilo, že mi s věcmi odjedou v nestřeženém okamžiku domů a už je nikdy neuvidím, neměla jsem tam nikoho známého. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
31.1.20 01:36

Vážně si pamatujete v čem byla kamarádka na vaší svatbě a jakou měla kabelku? Já vím co měla na sobě svědkyně-zhruba a pak co tchýně-velmi zhruba a jinak nic. Vím, kdo byl na obřadu, kdo na hostině, jak se juchalo, s kým jsem tančila, kdo hodně panákoval, komu se hodil raut i v jednu ráno, kdo šel pozdě domů, jak byl manžel usměvavej, ale vůbec si nevybavuji oblečení kohokoliv… Takže podle mého stačí cokoliv společensky přijatelného (vynechala bych tričko a rifle) a pak oslavit ten vyjímečný den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 02:20

No to já si taky nepamatuju oblečení, ale díky jistému vynálezu, myslím fotografie se tomu říká, vím třeba naprosto přesně, že jsem ve svých jedenácti letech chodila po Paříži v růžové šusťákovce s Mickey Mousem (!!!), to už mi nikdo neodpáře. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
31.1.20 07:20

Mě se moc nelíbí, na mě moc strakaté.
Myslím, že na svatbu moc vhodné nejsou. Volila bych a vždycky volím takové šaty, abych byla nenápadná. Jednobarevne a když potřebuji ubrat na kolech, tak volím dlouhý strih. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 07:29
@GabinkaCh píše:
Hodí se? mě se celkem líbí a řekla bych, že skryjí i nějaký ten nedostatek :think:

Jsou krásné!!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85433
31.1.20 10:53
@Maartina7 píše:
Vážně si pamatujete v čem byla kamarádka na vaší svatbě a jakou měla kabelku? Já vím co měla na sobě svědkyně-zhruba a pak co tchýně-velmi zhruba a jinak nic. Vím, kdo byl na obřadu, kdo na hostině, jak se juchalo, s kým jsem tančila, kdo hodně panákoval, komu se hodil raut i v jednu ráno, kdo šel pozdě domů, jak byl manžel usměvavej, ale vůbec si nevybavuji oblečení kohokoliv… Takže podle mého stačí cokoliv společensky přijatelného (vynechala bych tričko a rifle) a pak oslavit ten vyjímečný den…

To je fakt. Pamatuju si jen chlapy v košilích a oblecích. A kdo se ožral první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama