Hodí se tyhle šaty na svatbu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1421
4.8.20 22:15

Já bych řekla, že se hodí.
A líbí se mi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
4.8.20 22:24
@Anonymní píše:
Prosím o názor. Šaty jsou to takové ty bavlněné, na pozvánce zvolte pohodlné oblečení, napůl formální tzv semiformal a dle google mám jít v kalhotovem kostýmu :roll: mám slavnostnější, ale jestli bude vedro a v nich tahat malé dítě nebo naopak bude bláto a dcera se bude třeba muset držet atd… :oops:

jsou pěkné a jestli je máš už doma, tak sem dej fotku, ať se to porovnává lépe. jinak nevím, proč by měli být všichni v saténu a krajkách, naopak krajku bych nechala pro nevěstu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 22:31

Si říkám, že třeba všichni chodí v tomhle no :nevim: ale jo vezmu si je, čekala jsem spíš opačný názory.

• Citovat
  • Nahlásit
806
4.8.20 22:32

Na fotce super, ale jestli je to bonprix, nevim, kolik ma ten obrazek spolecneho s realitou. Porizovala jsem si podobne a obratem posilala zpet, byly moc tenke a neuveritelne mackave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
5.8.20 07:49

Za mě ano, jen bych možná sáhla po decentnější barvě, ale jinak ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
5.8.20 08:10

V pohodě, povýšila bych je třpytivými doplňky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
5.8.20 09:30
@Anonymní píše:
Si říkám, že třeba všichni chodí v tomhle no :nevim: ale jo vezmu si je, čekala jsem spíš opačný názory.

Tohle nosí podle mě každá druhá a ne každé tenhle typ sedne. Omlouvám se, ale některé v tehle šatech vypadají jak těhotné selky. Tak jestli ti ty zelené sednou a není to klasická bon Prix kvalita tak si je v klidu vezmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 12:45

Ještě jednou moc děkuji. Možná někoho pohoršim, ale nebudu úplně za vyvrhel :D

• Citovat
  • Nahlásit
4287
5.8.20 17:27
@Anonymní píše:
Ještě jednou moc děkuji. Možná někoho pohoršim, ale nebudu úplně za vyvrhel :D

Co jsem byla na svatbach, tak je to casto vsehochut stylu. Nekdo prijde v krajce, nekdo jak do prace, nekdo jak na plaz a na jak do postele. :oops: Tvoje saty vypadaji pricetne. Urcite nikoho nepohorsis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama