Tip na dárek k Vánocům pro přítele/manžela

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sakuram
Kecalka 138 příspěvků 02.11.13 14:46
typ na dárek k vánocům pro přítele/manžela

Zdravím všechny maminky, snažilky a těhulky :),Máte nějaké zajímavé typy, co k vánocům pro muže pod stromeček? Já přemýšlím už asi týden a napadlo mě, že bych mu mohla koupit kufr na nářadí a do toho uzeninu :mrgreen:,myslím jako hodně kvalitní uzeninu, třeba jámon šunku, salámy atd. máme tady u nás takový stánek a soukromník tam prodává právě tyhle kvalitní uzeniny, jen tak se to nezkazí a salám může být zavěšený a sušit se dle chuti, třeba někde ve špajzu :palec:,muž uzeninu a tyhle chutovky miluje :). Když si to tak představím, tak bych to v tom kufru viděla ještě na něčem…na papíře? Nebo něco prostě pod to, aby to i hezky vypadalo. Pak jsem přemýšlela ještě nad volantem k PS3 a jako druhý dárek třeba župan :think:. Ale ty peníze :? nejradši bych mu koupila všechno a dceři taky i když jí na vánoce bude 9 měsíců, tak nevím jaký z toho bude mít rozum :) al myslím si, že jí víc bude bavit asi ten papír než hračky, jak to tak bývá :D. Tak třeba jsem někomu dala typ na dárek a pokud máte i vy, nějaké zajímavé typy na dárky pro muže, tak pište :) :jazyk: nebo klidně i nějaký erotický dárek :mrgreen: :lol:, ale koukala jsem a vůbec teda nevím co… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
socina
Závislačka 4108 příspěvků 02.11.13 14:50

Já jsem manželovi k vánocům koupila ohřívacího plyšáka. S malou jsme mu udělaly z ložnice chlaďák

1.zizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.13 14:53

Jetli ma PSP, tak urcite hru..

Sakuram
Kecalka 138 příspěvků 02.11.13 14:54

@socina Tak to přítel je zas horkokrevný, takže s tím by mě poslal :mrgreen:

Sakuram
Kecalka 138 příspěvků 02.11.13 14:55

@1.zizi No tu jsem zapoměla napsat, tu určitě koupím taky ale nevím teda vůbec jakou :nevim: fifu má, auta taky…

mari1912
Vesmírná mluvilka 31744 příspěvků 02.11.13 14:56

Taky jsem koupila vyhřívanou deku do postele :lol: Jo a Dostihy, strašně se těším až si zahrajeme ;) Tak nevím pro koho jsem to ale koupila :lol:
A ještě je čas na další dárky-ještě něco vymyslím, tak čekám na další typy :pankac:

1.zizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.13 14:58

@Sakuram muj ujizdi na GTAcku…ted vysla GTA V a chlapy to poblaznilo…hrajou vsichni i kolegove v praci od pritele…ja koupila i s trickem a samolepkou a byl nadseny

Tarinka
Echt Kelišová 8333 příspěvků 02.11.13 15:19
@1.zizi píše:
@Sakuram muj ujizdi na GTAcku…ted vysla GTA V a chlapy to poblaznilo…hrajou vsichni i kolegove v praci od pritele…ja koupila i s trickem a samolepkou a byl nadseny
:D jsem zrovna chtěla napsat, že GTA :)
Katschuska
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 02.11.13 15:27
@Sakuram píše:
@1.zizi No tu jsem zapoměla napsat, tu určitě koupím taky ale nevím teda vůbec jakou :nevim: fifu má, auta taky…

GTA V nebo Battlefield 3 to nikdy nezklame nebo tuším teď vyšlo Battlefield 4 :palec: záleží co ho baví

amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 02.11.13 15:33

Já k Vánocům koupila hodně drahý sáčko, o kterém básnil ale kvůli ceně si ho nekoupil, fotoknihu, oblíbenou vůni, tričko a šiju mu ponožkovýho sobíka - dáváme si dárky kupované i vyráběné. :)

Zapisuju si každou věc co řekne, že se mu líbí, takže v seznamu mám: knížku o letadlech z 2. sv. války, tašku přes rameno, vestu zimní, kvalitní čaje, spodní prádlo, pyžamo, předplatné oblíb. časopisu, hodinky, kuchařku od Pohlreicha, Cross card do Cross café, akvárko, košile, kravatu…

Jinak hodně známých dává chlapům dárky co se dají sníst - vypít (kvslitní alkohol, domácí likéry, domácí naložené sýry, papričky..)

Já mám zas kloučka, kterému na Vánoce bude 9 měs. :) od babiček dostane motorku odstrkovadlo, od nás nějaké hračky co svítí a hrajou, barevný míčky do bazénku, nějaký to oblečení…

Snad jsem trochu pomohla :)

mlady milenec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.13 15:35

Teplá deka do postele, no to bych byl pěkně naštvanej :mrgreen:. Chlap ocení akci, takže něco zážitkovýho - (tandemový) skok padákem, jízda v hummeru, simulátor volnýho pádu, škola smyku, paragliding, zorbing, permanentnka na paintball/laser game/plavání/sau­nu/…, bungee jumping, jízda v závodní káře na Masarykově okruhu, atd.
Chcete-li být manželkou roku, tak profi tantra masáž, nějaký číslo na privátu apod.

Vy jim raději kupujete GTA, a pak se tu hrozně divíte, že vám chlapi začínaj strejdovatět.

Renča VM
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 02.11.13 15:42

Já jsem přemýšlela nad hodinkami Festina nebo autorádiem do auta :)

budi
Závislačka 4104 příspěvků 02.11.13 15:46

Já jsem letos pořídila menší sekeru Fiskars (má velkou, ale ta není na třísky), pak dražší košili + svetr značkové, ušiju mu pár sportovních triček (sehnala jsem hezký funkční úplet)… ještě něco tu mám ale už jsem to zapomněla, hm?

kaja00
Extra třída :D 13517 příspěvků 02.11.13 15:49

Co treba kalendar s vasima spolecnyma fotkama? :-)

mlady milenec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.13 15:59

@kaja00
Nechceš rovnou koupit tampóny?

Fotka do peněženky ok, ale co bude chlap dělat s kalendářem…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >