Tip na dárek k Vánocům pro přítele/manžela

138
2.11.13 14:46

typ na dárek k vánocům pro přítele/manžela

Zdravím všechny maminky, snažilky a těhulky :),Máte nějaké zajímavé typy, co k vánocům pro muže pod stromeček? Já přemýšlím už asi týden a napadlo mě, že bych mu mohla koupit kufr na nářadí a do toho uzeninu :mrgreen:,myslím jako hodně kvalitní uzeninu, třeba jámon šunku, salámy atd. máme tady u nás takový stánek a soukromník tam prodává právě tyhle kvalitní uzeniny, jen tak se to nezkazí a salám může být zavěšený a sušit se dle chuti, třeba někde ve špajzu :palec:,muž uzeninu a tyhle chutovky miluje :). Když si to tak představím, tak bych to v tom kufru viděla ještě na něčem…na papíře? Nebo něco prostě pod to, aby to i hezky vypadalo. Pak jsem přemýšlela ještě nad volantem k PS3 a jako druhý dárek třeba župan :think:. Ale ty peníze :? nejradši bych mu koupila všechno a dceři taky i když jí na vánoce bude 9 měsíců, tak nevím jaký z toho bude mít rozum :) al myslím si, že jí víc bude bavit asi ten papír než hračky, jak to tak bývá :D. Tak třeba jsem někomu dala typ na dárek a pokud máte i vy, nějaké zajímavé typy na dárky pro muže, tak pište :) :jazyk: nebo klidně i nějaký erotický dárek :mrgreen: :lol:, ale koukala jsem a vůbec teda nevím co… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4108
2.11.13 14:50

Já jsem manželovi k vánocům koupila ohřívacího plyšáka. S malou jsme mu udělaly z ložnice chlaďák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
2.11.13 14:53

Jetli ma PSP, tak urcite hru..

• Citovat
  • Nahlásit
138
2.11.13 14:54

@socina Tak to přítel je zas horkokrevný, takže s tím by mě poslal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
2.11.13 14:55

@1.zizi No tu jsem zapoměla napsat, tu určitě koupím taky ale nevím teda vůbec jakou :nevim: fifu má, auta taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
2.11.13 14:56

Taky jsem koupila vyhřívanou deku do postele :lol: Jo a Dostihy, strašně se těším až si zahrajeme ;) Tak nevím pro koho jsem to ale koupila :lol:
A ještě je čas na další dárky-ještě něco vymyslím, tak čekám na další typy :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
2.11.13 14:58

@Sakuram muj ujizdi na GTAcku…ted vysla GTA V a chlapy to poblaznilo…hrajou vsichni i kolegove v praci od pritele…ja koupila i s trickem a samolepkou a byl nadseny

• Citovat
  • Nahlásit
9480
2.11.13 15:19
@1.zizi píše:
@Sakuram muj ujizdi na GTAcku…ted vysla GTA V a chlapy to poblaznilo…hrajou vsichni i kolegove v praci od pritele…ja koupila i s trickem a samolepkou a byl nadseny
:D jsem zrovna chtěla napsat, že GTA :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
2.11.13 15:27
@Sakuram píše:
@1.zizi No tu jsem zapoměla napsat, tu určitě koupím taky ale nevím teda vůbec jakou :nevim: fifu má, auta taky…

GTA V nebo Battlefield 3 to nikdy nezklame nebo tuším teď vyšlo Battlefield 4 :palec: záleží co ho baví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
2.11.13 15:33

Já k Vánocům koupila hodně drahý sáčko, o kterém básnil ale kvůli ceně si ho nekoupil, fotoknihu, oblíbenou vůni, tričko a šiju mu ponožkovýho sobíka - dáváme si dárky kupované i vyráběné. :)

Zapisuju si každou věc co řekne, že se mu líbí, takže v seznamu mám: knížku o letadlech z 2. sv. války, tašku přes rameno, vestu zimní, kvalitní čaje, spodní prádlo, pyžamo, předplatné oblíb. časopisu, hodinky, kuchařku od Pohlreicha, Cross card do Cross café, akvárko, košile, kravatu…

Jinak hodně známých dává chlapům dárky co se dají sníst - vypít (kvslitní alkohol, domácí likéry, domácí naložené sýry, papričky..)

Já mám zas kloučka, kterému na Vánoce bude 9 měs. :) od babiček dostane motorku odstrkovadlo, od nás nějaké hračky co svítí a hrajou, barevný míčky do bazénku, nějaký to oblečení…

Snad jsem trochu pomohla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mlady milenec
2.11.13 15:35

Teplá deka do postele, no to bych byl pěkně naštvanej :mrgreen:. Chlap ocení akci, takže něco zážitkovýho - (tandemový) skok padákem, jízda v hummeru, simulátor volnýho pádu, škola smyku, paragliding, zorbing, permanentnka na paintball/laser game/plavání/saunu/…, bungee jumping, jízda v závodní káře na Masarykově okruhu, atd.
Chcete-li být manželkou roku, tak profi tantra masáž, nějaký číslo na privátu apod.

Vy jim raději kupujete GTA, a pak se tu hrozně divíte, že vám chlapi začínaj strejdovatět.

• Citovat
  • Nahlásit
557
2.11.13 15:42

Já jsem přemýšlela nad hodinkami Festina nebo autorádiem do auta :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4103
2.11.13 15:46

Já jsem letos pořídila menší sekeru Fiskars (má velkou, ale ta není na třísky), pak dražší košili + svetr značkové, ušiju mu pár sportovních triček (sehnala jsem hezký funkční úplet)… ještě něco tu mám ale už jsem to zapomněla, hm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
2.11.13 15:49

Co treba kalendar s vasima spolecnyma fotkama? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mlady milenec
2.11.13 15:59

@kaja00
Nechceš rovnou koupit tampóny?

Fotka do peněženky ok, ale co bude chlap dělat s kalendářem…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat