Typy na dovolenou

Anonymní
3.2.20 16:57

Typy na dovolenou ? Kam

Hezký den, v létě bychom chtěli jet na dovolenou někde k moři ale vůbec nemáme představu kam nikdy jsme nikde nebyli tak mě napadlo se zeptat vás kam jedete vy? Jestli třeba někde do exotiky nebo kam? Chceme jet přes letní prázdniny konec července-srpen, ale napadlo mě že by bylo všude plno? Děkuji za typy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

34181
3.2.20 17:00
@Anonymní píše:
Hezký den, v létě bychom chtěli jet na dovolenou někde k moři ale vůbec nemáme představu kam nikdy jsme nikde nebyli tak mě napadlo se zeptat vás kam jedete vy? Jestli třeba někde do exotiky nebo kam? Chceme jet přes letní prázdniny konec července-srpen, ale napadlo mě že by bylo všude plno? Děkuji za typy

Dospeli, deti, rozpocet, zpusob dopravy…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:09

@Baba já a manžel + dvě děti (2, 13 let ). Rozpočet chce do 150 000. Chceme letecky

• Nahlásit
  • Citovat
13215
3.2.20 17:12

Za mě Turecko. S vaším rozpočtem koukni na oblast Belek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 17:16

Doporučuji řecko, nádherný je ostrov zakynthos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
3.2.20 17:16
@Anonymní píše:
@Baba já a manžel + dvě děti (2, 13 let ). Rozpočet chce do 150 000. Chceme letecky

Nepřeklikla ses s tou cenou? Píšeš, že jste ještě nikde nebyli a teđ se chcete takhle rozšoupnout? To vypadá na moc pěknou dovču :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1597
3.2.20 17:22

Urcite Turecko Belek, hotel Titanic Deluxe, v tomto datumu exotika nee, to prsi a je zima, kanary a kapverdy jsou pekne, ale delsi lety a na kanarech dost fouka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:29

@toma0105 nee nepřeklikla. Zkušenosti nemáme tak jsme si řekli že max 150 000. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
886
3.2.20 17:30

Naše oblíbená je vlakem po vlastní ose do Bulharska propojená s poznávačkou. I jen ta cesta je zážitek, i když v dnešní době už ne tolik ;-).

Což asi nebude destinace pro vás.
Jinak každá země je krásná pro něco jiného.

A ano, většinou prvních 14 dnů v srpnu je všude plno, takže řešte zavčasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
3.2.20 17:33
@Anonymní píše:
@toma0105 nee nepřeklikla. Zkušenosti nemáme tak jsme si řekli že max 150 000. Zakladatelka

A co od toho ocekavate? Me a meho muze by pobyt all inclusiv nekde v hotelovem komplexu zabil. Takze ja bych za ty prachy treba jela nejakou poznavacku po vlastni ose do USA spojenou s par dny u more.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:40

@Svistice chceme si užít moře ale i něco prozkoumat, poznat ale vzhledem k tomu že máme dvouletou dceru tak nevíme zda by nějaká poznávačka byla pro ni. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
8703
3.2.20 17:42

Já bych s tímto rozpočtem letěla po vlastní ose na Sicílii, pak trajektem Sardínii, možná bych to vzala i na Korsiku a pak domů.
Turecký hotel s all inclusive by mě třeba vůbec nelákal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
3.2.20 17:43

S takovým rozpočtem by jste mohli i do Thajska a skvěle by jste si to tam mohli užít.
Je to tam nádherný a je z čeho vybírat. Nebojte se tam letět v létě, nejlíp na konci léta. Sice je tam jejich dešťová sezóna, ale není to nic hrozného, běžně zaprší tak jeden, dva dny.
My tak byli na konci prázdnin s manželem a bylo to naprosto skvělé. Díky nízké sezóně mnohem míň lidí, lepší ceny, vůbec bych se toho nebála.
Nebo když si vše naplánujete sami, tak za tu cenu by jste mohli třeba do Dominikánské republiky, nebo Florida a i Maledivy, ale chce to si najít a poskládat letenky a ubytování.
;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
3.2.20 17:43

@zrcadlo Vitej v klubu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
3.2.20 17:50

Jsme teď na Mauriciu a je to bomba. Máme 3 letou dceru a ostrov jsme celý projeli. Dcera je parťák zvládá to krásne. Je tu všechno nádherné pláže, skvěly hotel, pojedeme plavat na šíre moře s delfíny no prostě ráj. Akorát v létě tu mají jakože zimu takže počasí tak 25 stupňů, tak nevím zda to není už málo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama