U koho příznaky MS nebyla MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

88Marky88
Nováček 8 příspěvků 26.12.16 21:22
U koho příznaky MS nebyla MS?

Ahoj holky, podobných témat tu je spousta, ale i tak. Čekám na mrchu, která by měla dorazit zítra, ovulace byla před 10-11dny, mazlení bylo obden. Mám slabé bolesti v podbřišku už týden, podobné jsem měla i minulý měsíc a těhu z toho nebylo, ač nikdy předtím jsem žádný pms neměla. Dnes ráno test negativní, tak prostě čekám, jak se to vyvine a doufám :) Měla jste to některá taky tak a bylo z toho těhotenství? Díky.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 21:31

Já. ale my se nechránili, jelikož my bylo řečeno, že těhotenství (až budu chtít) nebude tak jednoduché-spíš velmi obtížné, až nepravděpodobné přirozenou cestou (gynekologické problémy).Navíc jsme měla naprosto nepravidelnou MS, takže při bolesti podbřišku mě ve snu nenapadlo, že by to bylo těhotenství a ne další gynekologický problém…Takže jí si udělala test až snad 3 týsny po vynechání :lol: :oops: Držím palce :kytka:

bravosefe
Stálice 62 příspěvků 26.12.16 21:34

@88Marky88 vzdy tyden klasicky pms. Pak pms den predem a je z toho tehotenstvi, ale ja pms mam brneni v zadech:-) den pred ms duch na testu. Dva dny po vynechane ms jiz krasny pozitivni test.

Lendeš
Kelišová 5415 příspěvků 26.12.16 21:44

Ano, měla jsem bolesti podbřišku jako při MS a přičítala jsem to PMS, ale byla jsem těhotná.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 26.12.16 22:07

U všech 3 těhotenství jsem měla v čase očekávané MS příznaky, jako by přijít měla, pobolívání břicha.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 26.12.16 22:54

Taky jsem mela bolesti jako pred ms a byla jsem tehotna :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 26.12.16 23:03

Ano a u obou tehotenstvi jsem si byla jista, ze „to dostanu“.

V-eronika
Nováček 4 příspěvky 27.12.16 09:16

Ahoj, holky, mám dotaz :)
Min. Týden v pondělí jsem dostala MS ( bylo to pouhé spineni po dobu 5 dnů) a neměla jsem před tím žádné příznaky jako každý měsíc (bolavá prsa…). Teď dva dny po sobě jsem měla slabý naruzovely vytok a sem tam mě poboliva v podbřišku. Neměla jste některá z vás totéž? :) děkuji

V-eronika
Nováček 4 příspěvky 27.12.16 09:17

Ahoj, holky, mám dotaz :)
Min. Týden v pondělí jsem dostala MS ( bylo to pouhé spineni po dobu 5 dnů) a neměla jsem před tím žádné příznaky jako každý měsíc (bolavá prsa…). Teď dva dny po sobě jsem měla slabý naruzovely vytok a sem tam mě poboliva v podbřišku. TT jsem si dělala po MS a byl negativní. Neměla jste některá z vás totéž? :) děkuji

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 27.12.16 23:05

Ahoj, já měla tedy dost silné bolesti v podbřišku. Věděla jsem, že jsem těhotná, ale byla jsem si jistá, že to odejde s MS. A mám dvouletého kluka :-D

@V-eronika Moje mamka, když mne čekala, měla 3 měsíce MS, takže nic nepoznala. Pak na to doktor přišel a už bylo pozdě na většinu vyšetření :D

V-eronika
Nováček 4 příspěvky 28.12.16 10:41

Ooo :D tak to děkuji za odpověď :) jsem zvědavá, dr má teď dovolenou tak příští týden tam zkusím zavolat :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >