U kojení necítím bolest břicha

20
22.11.19 15:40

U kojení necítím bolest břicha

Ahoj maminky, mate prosím některá zkušenost?? Četla jsem a bylo mi i řečeno, že na začátku kojení mě bude bolet břicho. Že je to tím, že se zavinuje děloha.. Já ale žádné bolesti necítím a jsem 6 dní po porodu.. Je to normální? :( děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

194
22.11.19 15:43

U prvního dítěte to nebolí, to až u dalších, od třetího to pro mě byla bolest srovnatelná s porodními bolestmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
22.11.19 15:45

Nebolelo Tě to ani v porodnici, při prvních kojeních? Mě to bolelo i u prvního dítka. Pokud Tě propustili, tak určitě tělo pracuje tak jak má.
Ale doma už to bylo bez bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
22.11.19 15:50
@Mazaná píše:
Ahoj maminky, mate prosím některá zkušenost?? Četla jsem a bylo mi i řečeno, že na začátku kojení mě bude bolet břicho. Že je to tím, že se zavinuje děloha.. Já ale žádné bolesti necítím a jsem 6 dní po porodu.. Je to normální? :( děkuji

Mě zavinovani nebolelo a mám 2 děti ale místo kde jsem zasita bolelo dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39080
22.11.19 15:50

O tom jsem nikdy neslyšela. Nic mě u kojení nebolelo. Naopak bych asi plašila, kdyby mě něco v břiše takhle krátce po porodu začalo bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.11.19 16:00

@rena621 o bolesti dole ani nemluvím :? nemůžu si ani sednout.. jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat než to bude aspoň trochu snesitelné :zed: měla jsem obavy z té dělohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.11.19 16:02

@bublinek já jsem měla takové bolesti spodku, že ani nevím jestli mě to bolelo nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
22.11.19 16:02

Máš první miminko? U prvního mě zavinování bolelo jen lehce v porodnici a doma vůbec, u druhého to bylo docela maso a přetrvalo to i pár dní doma. Souvisí to s produkcí hormonů při kojení. Jak nám to pěkně vysvětlil pan doktor při vizitě - příroda to tak chytře vymyslela, že nakrmíte svoje dítě a navíc nevykrvácíte :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.11.19 16:04

@Michelle_M ano je to mé první miminko :srdce: takže nemusím mít obavy, že se děloha nezavynuje správně? :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22813
22.11.19 16:42

U prvního mě taky nějak nic nebolelo, u druhého pár dní po porodu občas při kojení taková slabá kontrakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
22.11.19 16:49
@Mazaná píše:
@rena621 o bolesti dole ani nemluvím :? nemůžu si ani sednout.. jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat než to bude aspoň trochu snesitelné :zed: měla jsem obavy z té dělohy

Mám pro Tebe Dobrou zprávu: přestane to a jako bonus děťátko zůstane (navždy )jen výdrž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.11.19 17:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.11.19 17:14

Děkuju za odpovědi ;) hned jsem klidnější :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 14:47

@Mazaná Bud rada ;) Nekdy jsem to mela a jindy ne…rozhodne jsem si tim nelamala hlavu :) Jinak jsem uz v porodnici poctive lezela na brise jak jen to slo, aby se zavinula brzo. Uvidime, jak to bude u druheho. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama