U milosrdných bratří - přítomnost otce u porodu

5
30.1.21 08:53

U milosrdnich bratri - pritomnost otca pri porode

Ahoj holly, za mesiac rodim a rozmyslam nad otazkou ci chcem otca svojho dietata pri porode (je to komplikovane, nechcem to uplne rozoberat). Je mozne, ze otec by bol pritomny iba v 1 dobe porodnej a pri samotnom porode uZ nie? Rodit chcem u Milosrdnich bratri v Brne. Dakujem za akukolvek skusenost/radu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1047
30.1.21 08:58

Taky mne zajímá. Chci rodit i ve stejné porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
30.1.21 09:26

Nevim jak je to jinde, ale u nas v porodnici ted kvuli covidu muze byt otec pritomen jen pri samotnem porodu, prvni dobu porodni jsem byla sama :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
30.1.21 09:46

Ahoj, rodila jsem u Milosrdných a přesně takto jsem to měla. Tatínka jsem tam na finále nechtěla, byli jsme tak domluvení, čekal na chodbě, nebyl problém. Převzal si až zabalené mimino :lol: V porodnici byli vstřícní, dalo se domluvit na všem.
Ale je to už pár let zpátky, teď je jiná situace, nevím jak je to aktuálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
30.1.21 11:20

Já rodila v nmb koncem prosince a otec mohl přijít až na tu druhou dobu porodní. Z té první tam byl tak 15 minut. Návštěvy na novorozeneckém nebyly možné. Takže jsem ho tam měla, aby alespoň malou viděl. Pouští jinak už za 48 hodin po porodu, určitě si načti informace o kojení předem a možná preventivně sežeň laktační poradkyni, ty sestry tam nevím, no… Milé, ale moc neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.2.21 23:06

Práva v porodnictví

Doporučuji skupinu na fb. Pokud si to rodička přeje, otec má ze zákona nárok být u porodu. Není to návštěva ani cizí člověk, je to zákonný zástupce. Je tam vše detailně vysvětleno. I co se pak tyče oddělení šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
20.2.21 23:30

Ahoj me to ceka az v cervnu, u Milousu. Nas tatinek u druheho porodu byt nechce, takze tim je to vyresene. Doufam ze nevadi, kdyz se sem pridam a ziskam nejake info jak to ted chodi, ikdyz v cervnu muze byt vse jinak. Ja bych mela i dotaz, jak moc se vam tam venovala PA kdyz jste tam byly samy bez doprovodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.2.21 08:03
@Sájoušek píše:
Ahoj me to ceka az v cervnu, u Milousu. Nas tatinek u druheho porodu byt nechce, takze tim je to vyresene. Doufam ze nevadi, kdyz se sem pridam a ziskam nejake info jak to ted chodi, ikdyz v cervnu muze byt vse jinak. Ja bych mela i dotaz, jak moc se vam tam venovala PA kdyz jste tam byly samy bez doprovodu?

Já měla vlastní porodní asistentku, takže se mi plně věnovala a tatínek hlídal starší dcerku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat