Miminko ublinkavá, když se přetočí na bříško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tutyn
Povídálka 14 příspěvků 26.03.19 10:09
Ublinkava, když se pretoci na bříško

Máme problém s tím, že se mi malá otáčí na bříško po jidle nebo po mléku a samozřejmě si krkne a ublikne, to je tak 5× za dobu co se pretoci. Snažím se aby byla na zádech, ale bez tak se hned obrátí.
Je špatné ji mít položenou a raději ji tak hodinku nosit, aby to strávila.
Příští týden jdem k lékaři, tak se zeptam i tam.
Předem díky :zed: :zed: :? :nevim:

Reakce:
Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 26.03.19 10:24

Ahoj,malá mi taky hrozně blinkala,musela jsem ji min 30 minut po kojení nosit nebo dávat chvíli do lehátka,po 6 tem měsíci se zavedením prikrmy de to trochu zlepšilo.Ptala jsem se doktorky a je to naprosto normální.Nektere dítě blíže víc některé min,není ještě úplně vyvinutá zaklopka

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 26.03.19 10:37

Ja mrnouse davam po jidle do lehatka aspon na pul hodky,jinak taky blindi

dickys
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 1 inzerát 26.03.19 10:41

@Kaci89 Mně blinka i v tom lehátku :lol: i když ho nosím vertikálně, když leží, když je na břiše… Je mu to úplně jedno, prostě někdy se totálně zebleje, někdy celej den nic. Neřeším to, pribejva až až.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 26.03.19 10:51

Mě syn taky ublinkával. Já ho dávala na bříško hned po kojení, protože jsem zjistila, že když ho nedám a on si neublinkne a neříhne, tak si to schová a po půl hodině se mi byl schopný zeblít ještě víc :nevim: Ale přibýral krásně, pediatr vždycky říkal, že kdyby neublinkával, tak by byl pěkně tlustej :mrgreen: Taky se to srovnalo až zavedením příkrmů.

Váš příspěvek
Reklama