Reklama

Ublíží nějak vyvolávací injekce ms miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 11:30
Ublizi nejak vyvolavaci injekcs ms miminku?

Dobry den doktorka mi dala vyvolavaci injekci stim ze si neni jista jestli sem krevni testy nevysly a na ultrazvuku videla dva milimetry neceho.. priznaky nasvedcuji tomu ze sem a bojim se jestli ta injekce miminku nejak neublizi kdybych byla :nevim: :?

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39679 příspěvků 28.04.18 11:32
@Anonymní píše:
Dobry den doktorka mi dala vyvolavaci injekci stim ze si neni jista jestli sem krevni testy nevysly a na ultrazvuku videla dva milimetry neceho.. priznaky nasvedcuji tomu ze sem a bojim se jestli ta injekce miminku nejak neublizi kdybych byla :nevim: :?

ne neublíží, jsou to hormony které těhotenství podpoří a pokud těhotná nejsi přijde krvácení ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 28.04.18 12:03

Edit: https://www.babyonline.cz/…i-menstruace

miluver
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.04.18 12:07

@ProfZav neublíží, podporují nárůst sliznice ne odlučování, tedy případnému těhu prospěje.. ;)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 28.04.18 12:09

Tak jestli byla krev negativní, na ultrazvuku nemohla nic vidět. na nem je neco vidět od hodnoty cca 1000. Proc myslis ze jsi těhotná? Co těhotenský test? Jinak vyvolávací injekce pripadne těhotenství spíše podpoří.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 28.04.18 12:14

@miluver Uz jsem se opravila :-)

lachtanice86
Kelišová 6083 příspěvků 28.04.18 16:40
@Anonymní píše:
Dobry den doktorka mi dala vyvolavaci injekci stim ze si neni jista jestli sem krevni testy nevysly a na ultrazvuku videla dva milimetry neceho.. priznaky nasvedcuji tomu ze sem a bojim se jestli ta injekce miminku nejak neublizi kdybych byla :nevim: :?

To mi nesedí. Kdyby něco málo bylo vidět na utz tak krev by to musela prokázat. Na utz je neco vidět od cca 1000hcg.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 22:58

@lachtanice86 doktorka mi rekla ze tam vidi neco o dvou milimetrech ze v te ch mistech se neco deje kvuli tomu mi vzala krev a pote byla krev negativni taky to nechapu 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >