Ubrečená po očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketakrausova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 09:49
ubrečená po očkování

Chci se zeptat malá dostala ve 3 měsících hexa vakcínu a prevenar už je to týden a je pořád prtivná, myslíte že je to z očkování?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 06.01.17 09:55

@marketakrausova Je to možné, ale kolem těch tří měsíců je to těžko posoudit - může to být i spurt, zuby, cokoli.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 06.01.17 09:55

Ahoj, úplně stejná situace u nás, už jsem měla strach, že se to nezlepší a zlepšilo :palec: Injekce dostala minulé úterý, od včera je to lepší. Tak snad to tak bude i u vás!

marketakrausova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 09:58

Děkuji :) no snad ano byla tak hodná a ted tohle v noci naštěstí dobrý,

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 06.01.17 09:59

Mozna kdybys nedala takovou dardu najednou, snasela by to lip.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 06.01.17 09:59

Taky mne to vyděsilo, měla jsem tu pohodový miminko a najednou brečení, propínání do luku…V noci je také stále v pohodě, hezky spinká a nebrečí.

marketakrausova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:02

Po prvním očkování také byla mrzuta.. tak doufám že to brzy přejde

Barush
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 06.01.17 10:03

Jejda, to bych byla dost vyděšená, jak vás probůh mohlo napadnout nechat tohle napíchat najednou a ještě tak brzy? Vždyť těch informací o očkování už je všude dost aby si to maminky mohly nastudovat.

marketakrausova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:05

Měla jsem to tak. i u prvního a všechny maminky co znám tak to taky tak měli psala jsem o radu a ne o stourani

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 06.01.17 10:08

@marketakrausova
Stává se to bohužel často, většinou se to zase srovná… Lepší je dát vždy jen jednu vakcínu, ale v podstatě bývá tato reakce hlavně na hexu, takže byste to třeba měli i tak.

Barush
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 06.01.17 10:12

Na přetížení maličkého organismu chemickým koktejlem radu mám jedinou - příště se snažit o složení vakcín a vzájemném působení různých vakcín nastudovat více informací. Pokud nechcete vakcínu odkládat, posílit organismus miminka skrz kojení. Nešťourám, jen se divím… :nevim: myslela jsem že vyznavači očkování mají všechny informace nastudované. Povinnost lékaře před píchnutím vakcíny je dát vám přečíst příbalový leták a tam máte všechny nežádoucí účinky a možné reakce vypsané, tak nerozumím co vás na tom překvapilo?

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 06.01.17 10:14
@Barush píše:
Jejda, to bych byla dost vyděšená, jak vás probůh mohlo napadnout nechat tohle napíchat najednou a ještě tak brzy? Vždyť těch informací o očkování už je všude dost aby si to maminky mohly nastudovat.

Jenže dokud k těm informacím sama nepřijdeš, nezjistíš, že bys je měla hledat, tak se s tím prostě nesetkáš… :nevim:
Těžko ti pediatr řekne, paní, za chvíli přijde čas očkování, takže teď začněte vše studovat, ne, řekne ti, příště očkujeme, píchneme hexu a doporučuji píchnout ještě pneumokoky a rotaviry, nazdar.

fauve
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 06.01.17 10:14

V prvním roce života to můžeme být reakce na očkování, rust zubů, nějaké malé nachlazení nebo v souvislosti s vývojem. Pro příště bych jen doporučila nedávat 2 vakcíny najednou a s nějakým rozumným odstupem, pokud chcete standardně ockovat. u nás reakce byla na prevenar, hexa ok.

fauve
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 06.01.17 10:14

V prvním roce života to můžeme být reakce na očkování, rust zubů, nějaké malé nachlazení nebo v souvislosti s vývojem. Pro příště bych jen doporučila nedávat 2 vakcíny najednou a s nějakým rozumným odstupem, pokud chcete standardně ockovat. u nás reakce byla na prevenar, hexa ok.

Barush
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 06.01.17 10:20

@hehehe Já vím, je to i způsob myšlení lidí, uznávání autorit lékařů atd… Ach jo, jen mě mrzí že je tolik lidí, kteří slepě poslouchají co jim tyto „autority“ nařizují. Minule jak byla ta aférka co miminku ochrnula po očku tvářička. Tímto se nechci samozřejmě s nikým hádat zda a jaké očkování je dobré či špatné. To je každého rozhodnutí. Jen si myslím, že je na rodičích, kolik si těchto informací nastuduje a nakolik přenechá zodpovědnost za zdraví vlastního dítěte nějakému doktorovi. :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >