Ubytování Mladá Boleslav a blízké okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evullka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 02.02.19 20:47
Ubytování Mladá Boleslav a blízké okolí

Hezký večer,
ráda bych se Vás zeptala, máte některá zkušenost s ubytováním v Ml. B. příp. okolí? Mohla byste mi dát tip? Jedeme dva dospělí a dvě děti. Pouze na přespání.
Děkuji
 E.

Reakce:
BZ89
Kecalka 245 příspěvků 02.02.19 21:25

Jsem z Mladé Boleslavi, zkusím poradit.Jde vám o to,aby ubytování bylo rozumně cenově a nebo něco luxusnějšího?

ciniminisek
Echt Kelišová 7719 příspěvků 02.02.19 21:27

Hotel Galatea je přímo v MB, nebo pak v Nepřevázce je pěkný ubytko i s bowlingem atd. Moc hezký penzion a od MB asi 10 km.

zrcadlo
Kelišová 7236 příspěvků 02.02.19 21:32
@ciniminisek píše:
Hotel Galatea je přímo v MB, nebo pak v Nepřevázce je pěkný ubytko i s bowlingem atd. Moc hezký penzion a od MB asi 10 km.

Jo, jezdila jsem do MB pracovně, a spávali jsme v Galatee (je v Kosmonosích, ale ty jsou nalepené na MB - nepoznáš, že to je jiné město) a jednu pracovní akci jsme měli i v té Nepřevázce - Hotel Na Statku. Oboje slušné.

Evullka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 03.02.19 21:21

@BZ89 Luxusní to být nemusí, ale nedávno jsem se omylem ubytovala na ubytovně, která se tak sice zvenčí netvářila, ale vevnitř jsem se netvářila já. Pojedu s dětmi, takže něco normálního.

BZ89
Kecalka 245 příspěvků 03.02.19 21:43

Také bych doporučila Galateu,řadí se do dražší skupiny, nejméně co jsme hledali známému vychází hotel Zimní stadion-Boleslav je bohužel díky Škodovce docela předražená. Hotel Zimní stadion je ještě jakž takž cenově a je to kousíček od centra a nebo taky hotel Helada také kousek od centra,ale zase patří k dražším. Jak jsem psala,je to tady předražené,kor ubytování na jednu noc s příplatkem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >