Ubytování na dovolené na Vysočině s malými dětmi

7.1.20 14:02

Ubytování na dovolené na Vysočině s malými dětmi

Zdravím všechny, ráda bych poprosila o radu při hledání ubytování na dovolené na Vysočině. Zajímají mě vaše konkrétní zkušenosti. Loni jsem hledala ubytování „na slepo“ a nebylo to úplně podle přestav.
Jsme rodina se dvěma neposednými dětmi 2 a 4 roky a rádi bychom našli příjemné ubytování nejlépe alespoň se snídaní a pokud by u toho byla možnost koupání, bylo by to fajn. Díky za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7276
7.1.20 14:13

@Jitula-123 Penzion Pod Dratnikem. Koupani tam neni, maji jen saunu, i kdyz mozna v okoli neco bude, nevim. Kazdopadne prostredi moc pekne, ciste, s detmi se tam pocita, maji tam i hernicku se spoustou hracek a venku hriste, nedaleko je moznost lyzovani, velmi prijemny personal a v restauraci skvele, opravdu vytecne vari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2983
7.1.20 14:17

Panorama Blansko - slany bazen vnitrni i vnejsi, houpacky, herna, minizoo, rodinne pokoje, skvele jidlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3545
7.1.20 14:30

Hospodářský dvůr Bohuslavice, koupání tam není, ale je mnoho dostupných koupališť v okoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1573
7.1.20 17:03

@kacakaca Blansko přece není na Vysočině

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38332
7.1.20 21:30

Kdy jedete na dovolenou? Teď bych doporučil Třešť - kousek za Jihlavou, Penzion U Růžičků. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3545
7.1.20 22:04

Ještě mě napadlo Pohoda Naramec u Třebíče, tam je bazén

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 09:00

Díky zatím všem, co jsem zatím našla, nejvíc mě zaujalo: https://www.panskydvurtelc.cz/…-v-penzionu/ - má někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 08:37

@Hoa Mai děkuji za tip, penzion mě nadchnul, už máme rezervaci, tak snad to vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama