Ubytování na letní dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 21:34
Ubytovani na letní dovolenou

Holky možná hloupa otazka. Rozhlížím se po ubytování na dovolenou na léto. Konkrétně na Booking.com Tak a pár ubytování mě zaujalo. A teď se chci optat. Když dam dva dospělé + dvě deti je ubytování dražší než když omrknu trebas pokoj s manzelskou posteli + rozkládací pohovkou. Určitě to zní méně komfortneji než když je v nabídce např. manželská postel + dvě postele ale to teď není podstatné. Tak a teď bych ráda věděla, zdali je důležité ohlasit se jako čtyřčlenná rodina, nebo pokud budeme chtít prostě pokoj kde se budeme ochotni mačkat i kdyby mel menší kapacitu. Jestli to je na nás a hotel nam ho dá když to reknu prehnane s tím i kdyby jsme meli spát na zemi nebo si hotely udávají kam nás poctem osob pustí. Uf, no doufám že je mi rozumět na co se vlastně chci optat. :)

Reakce:
a_aňa
Povídálka 41 příspěvků 04.02.19 21:41

Napiš mi SZ, dám Ti ověřené tipy ;)

nozu
Extra třída :D 12102 příspěvků 04.02.19 22:26

Hotely si udávají maximální kapacitu na pokoj. Ubytovat se například čtyři na pokoji pro tři je minimálně velmi neslušné. A podle mě to hotel může odmítnout, a to oprávněně.

silona
Kecalka 177 příspěvků 09.02.19 22:38

Já hledala orientačně pro 1 dospělého a tři malé děti a házelo mi to jen velké rodinné pokoje a apartmány za 12-20 tisíc za týden. Ale když mě něco zaujme, tak koukám detailně na další pokoje a jejich případnou kapacitu…případně se lze domluvit přímo s hotelem mimo booking.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >