Ubytování ostrov Krk - Baška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 07.01.17 20:21
ubytování ostrov Krk - Baška

Zdravím Vás, chtěli bychom se s rodinou vydat v létě do Chorvatska na ostrov Krk. Konkrétně do města Baška. Mohli byste nám doporučit nebo dokonce dát kontak na konkrétní ubytování? Nechceme si vybírat přes cestovní kancelář. Prosím něco blízko moře. :-) Díky moc :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 21:00
@Miichaella28 píše:
Zdravím Vás, chtěli bychom se s rodinou vydat v létě do Chorvatska na ostrov Krk. Konkrétně do města Baška. Mohli byste nám doporučit nebo dokonce dát kontak na konkrétní ubytování? Nechceme si vybírat přes cestovní kancelář. Prosím něco blízko moře. :-) Díky moc :mavam:

nelibilo by se Vám Čizíci radši? Je tam krasna plaz piskova - zatoka a to zdrave bahno jak se tam chodi kazdej matlat :jazyk: :mrgreen:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 07.01.17 21:38

Na bašce na krku jsme byli a bydleli v tom největším hotelu tam.. jediná vysoká budova.. název si nevybavím ;) Ale podle mě se na něj narazí na netu nebo v katalozích cestovek určitě. Bylo to kousek od moře a hotel super. Ale je to už pěkných pár let ;)

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 08.01.17 10:49
@JayLee píše:
nelibilo by se Vám Čizíci radši? Je tam krasna plaz piskova - zatoka a to zdrave bahno jak se tam chodi kazdej matlat :jazyk: :mrgreen:

ta Soline Bay je ta písečná pláž?
býva tam v sezone moc lidí? a nemás typ na konkretní ubytování?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 11:17
@surikataXY píše:
ta Soline Bay je ta písečná pláž?
býva tam v sezone moc lidí? a nemás typ na konkretní ubytování?

hele dej si do Gůglu tohle a dejto vyheldat v obrazkach pro predstavu: Čižici

je to maly mestecko kde je minimum cechu a jsou tam podstatne nizsi ceny nez kdekoliv na krku - krk mame prijety od A do Z takze pokud nemas zajem lezet na preplnenych plazich u stredu mesta nebo na ten betonovych mistech proto urceny a chceas pisecnou plaz nebo oblazkovou ale i klasickou tak to najdes prave tady protoze tohle emstecko je zatoka viz i mapa a v tej zatoce je jen pisek jak v Bibione trebas takze jdes do 1/3 more a porad stacis. jasny popojdes si dal amas hloubku ale nic kde bys vylozene nestacila a jsou tam nekstecne krasny musle a koraly a uplne na kraji tehle zatoky je nejaky lecivy bahno kam se jezdi kazdej snim matlat proste se namatlas v mnori balhnem nechas to na sobe a pak smejes je nejaky lecivy no :mrgreen: vypada to hrozne ja byla v soku kdyz jsem ta videla samy cerny lidi :mrgreen: :mrgreen:
Ale zadny hlava na hlavne a 3 druhy plaze takze super i pro deti neutopi se ti tam a je tam krasne tepla voda jak je to zatoka a zadny velky vlny ;) jsou tam samzrejme restaurace kramky pekarna a do vertsino mesta to kas kusek rtebas to Šilo je hnedka vedle ale muzes si popojet i primo do mesta Krk nebo Malinsky Vrbniku nebo Njivice ;) my co dek tak jsme byli v jednom meste od rana do vecera ;) kazdej rok tam jezdime a spokojenost moc ;) nejic s emi trebas nelibik krk jako mesto jednak plaze na konci centra takze se clovek koupe na tech betonech je tam vyvalenej a turisti na nej koukaj jednak hlavana hlave a o kus dal pristavaj lode no tak to trebas ja nemusim ale zase jsou tam super vylety na vyletnilodi pres celej Krk a na to Kornati :palec:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 11:19

@surikataXY hee dke jsme byli ubytovani bych musela najit v papirech nekde maji i web ale jak mam 10tky win tak nevim zda to mam jeste v oblibechych juknu ti az nebudu na mobilu ;) ale bylo to cca 150 metru od plaze to jsme meli podminky vzdy kdyz jedene do chorvatska pac s nama jede clun kterej kotvime a tak na nej chceme videt ;)
Kdyby jsi nechtela na krk tak je pak trebas moc hezky mesto Pakostane je to kousek od Biogradu taky muzu doporucit ;) Bograd ne to je pristavni mesto a pet plaze kousek od pristavu kde pristaval lode takze sama nafta a ruch a mrak lidi a aut no :nevim: ale kdyz clovek chce tak si v kazdem meste naj¨de tu svoji plaz a misto a aby to bylo v kliu nepreplnene cechama ;)

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 08.01.17 12:20

@JayLee díky moc…my chceme co nejvic na severu, ten Krk je tak maximalni vzdalenost, a podmínka je jen pisecna plaz a ne hlava na hlavě. na severu tech písečných moc není, ale třeba někdo o necem vedet bude ;)

ale ta zatoka je moc pekna :palec:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 15:59
@surikataXY píše:
@JayLee díky moc…my chceme co nejvic na severu, ten Krk je tak maximalni vzdalenost, a podmínka je jen pisecna plaz a ne hlava na hlavě. na severu tech písečných moc není, ale třeba někdo o necem vedet bude ;)ale ta zatoka je moc pekna :palec:

je uzsasna hele sama jsem byla prekvapena, ze tam je a fakt samej pisek kde stacis tepla voda a zadny vlny ;) kdyz si popojdes do prava mas to lecivy bahno a vlevo mas bud oblazkovou plaz nebo klasickou kamenitou takze si staci vybrat ale nelezis na zadnych betonech mas tam i stromy takze nelezios na rozprazenym slunci ale na isku a pod stromem klidne ;) a mas to par metru do apartmanu ;) takovou jsem na Krku nikde nenasla jen tam naic tahle je pokud vim tak prirodne utvorena zadej navezenej pisek je to fakt pred pulku te zatoky ;)
My tam jezdime moc radi mame to cca 550 kc coz je idealka za 5 hodin tam jsme a ubytovani nas tam stoji v prumeru 23 eur za apartman pro 4 ;) coz je pekny i sklimatizaci a 150 m k mori je pecka ;)

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 08.01.17 18:39

@JayLee 23e za noc pro všechny 4?? 8o a dá se sehnat ubytování na poslední chvíli v sezone? nebo je lepsi rezervovat uz ted?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 18:51
@surikataXY píše:
@JayLee 23e za noc pro všechny 4?? 8o a dá se sehnat ubytování na poslední chvíli v sezone? nebo je lepsi rezervovat uz ted?

jj apartman pro 4 ;) hele na posledni chvili nevim my jsme puvodne tu nasi pani sehnali pres Booking com pred par lety ale v tom apartmanu ma reklamu na svy stranky a od te doby si pisu jen s ni kdyz tam chceme jet takze je to ligicky levnejsi nez pres to booking ale pisu uz ji tak zacatkem kvetna nejzpodeji jen zarezervuju a platim az na miste ;) pres ten bookig nas to ale nevyslo zas tak draze a vicemene to bylo tenkrat cca 14 dnu pred odjezdem a vyso to asi o 5 eur vic na den ;) takze da se ale je to o stesti ja sobne dopocuju rezerovat nejpozdeji zacatkem kvetna ;) ale my tam jezdime bud posledni tyden v cervnu nebo posledni v srpnu ;) ale zase je pravda ze jsem stravila dobry dve hodiny na netu kdyz jsem heldala ubytovani na krku co je volne versus nase naroky puvodne jsme chteli Malinskou krk nebo Njivici nebo šilo ale ty jo pak kdyz jsme to projizdeli a kazdej den byli v tom nejakem meste tak jsem byla neskutecne rada, ze mi to naso tohle Čizici protoze fakt hlava na hlave vsude a lezene v podstate v tech mestech u centech na tech betonovych deskach a pristav kousek od toho a zadna piscita plaz max oblazky ale stejne zadnej stin strom nic rozpalene beton a kolem chodi turisti cumejic na lid tam no :nevim:

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 08.01.17 19:01

Tak jak to popisuješ, to by mi vyhovovalo, jen teda všude nachazim ubytovani od 50e výš :roll: ja muzu kvůli zamestnani jen v cervenci, srpnu a to pocitam, ze jsou ceny vyssi, ale zase víc jak 50 se mi davat fakt nechce, takze za 23 to je zadarmo :lol:

kdybys byla ochotna dat mi odkaz na ubytko do SZ budu rada, ale chápu, když ne…díky za tip za tu oblast ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:06
@surikataXY píše:
Tak jak to popisuješ, to by mi vyhovovalo, jen teda všude nachazim ubytovani od 50e výš :roll: ja muzu kvůli zamestnani jen v cervenci, srpnu a to pocitam, ze jsou ceny vyssi, ale zase víc jak 50 se mi davat fakt nechce, takze za 23 to je zadarmo :lol:kdybys byla ochotna dat mi odkaz na ubytko do SZ budu rada, ale chápu, když ne…díky za tip za tu oblast ;)

jj vydrz juknu doma na pc zda to mam jeste v oblibenych budu tak za hodku ;) hele 50éček bych fakt nedala ani omylem to by mi rvalo srdce ale pres ty agentury je to drazsi nez solo privatni zamlouvani navic urcite bude mozna i rozdil kdy tam clovek jede tak cenovej no nevim my vzdycky mame prave tyhle dva terminy mezi nejezdime v tech parakach vylozene ;)

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 08.01.17 20:41

Díky moc :) já bych taky radeji červen, ale bohužel, dělám na základce a mám proste smulu :nevim: ale i tak jsou ty ceny občas strasny, i na bookingu, když se ted divam není nic pod 50

Martik11
Povídálka 42 příspěvků 09.03.17 00:25
dotaz na ubytko

JayLee, prosim mohla bych poprosit take o adresu ci kontakt na ubytko? Hledam neco pro 2 male deti, se kterymi chceme jet, dcerce bude rok a pul v te dobe, tak me zaujalo toto misto, hledam, ale vse uz - srpen kolem 60eur a spis vic :,( a navic radeji bych do neceho jiz vyzkouseneho… Pripadne moc dekuji :D, Martina

Jitka1377
Nováček 1 příspěvek 14.01.18 17:04
Ubytování

JayLee prosím mohla bys mi poslat take odkaz na ubytování? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >