Ubytování pro rodiny - cyklistika

114
3.5.20 14:38

Ubytování pro rodiny - cyklistika

Zdravím ;) chystáme se v létě (2 rodiny s menšími dětmi) na dovolenou. Rádi bychom prožili aktivní dovolenou. Můžete mi někdo doporučit lokalitu, případně přímo ubytování, vhodnou pro cyklistiku (ale ne masovou dovolenou a všem známé cyklotrasy) - spíš okruhy pro děti 10-15km, pěší výlety… Děkuji moc za jakýkoli tip!!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20263
3.5.20 15:32

Okruh do 15km udelas kdekoliv. Staci si dat praci a pohledat v mape. :nevim:
My teda jedeme s detmi do jiznich Cech, mame tam uz ponekolikate ubytovani v super penzionu a dojde i na ty proflakle cyklotrasy.
Placato je taky v Polabi, na jizni Morave, okolo Hradce Kralove, na Hane. Vsude se da jezdit na kole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42611
3.5.20 16:02

My byli kdysi spokojení ve Valticích, penzion Pumpion. I když tam jsou tedy masově proflaklé trasy. Ale pro dítě to tam bylo ideální a dalo se kombinovat víc věcí s cyklistikou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
3.5.20 16:41

Chtěla bych okruh někde mimo silnice. Máme i 4leté děti, tak mimo provoz. Jasně, že bych něco našla, ale spíš mě zajímalo, zda někdo nemá už vyzkoušené pěkné místo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20263
3.5.20 16:47

@EvikM Tak 15 km nekde uplne mimo silnici a neproflaknute asi v CR, pokud nebudes to ctyrlete chtit vlacet nekde terenem nebo jet tan a zpet stejnou cestou, asi nenajdes. Jezdime s detmi mimo frekventovane silnice, co jde po polnackach a cyklostezkach, ale proste silnici jako silnici se teda snad nikdy nevyhneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42611
3.5.20 17:24
@EvikM píše:
Chtěla bych okruh někde mimo silnice. Máme i 4leté děti, tak mimo provoz. Jasně, že bych něco našla, ale spíš mě zajímalo, zda někdo nemá už vyzkoušené pěkné místo…

Tak v tom případě mě napadá Hřensko a tam cyklostezka podle Labe do Německa a asi si by se dala i na druhou stranu. Ale tu projetou nemám. Vždycky se tam dá na cestě sednout na vlak, když už dítě nebude moct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama