Ubytování Umag Chorvatsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gaabbččaa
Povídálka 16 příspěvků 13.01.19 21:31
Ubytování Umag Chorvatsko

Ahoj holky,
chceme jet s rodinkou a se psem do Chorvatska. Prý je dobrý Umag v Istrii. Nemáte prosím některá zkušenost, případně kontakt na dobré ubytování? Nejlépe v blízkosti psí pláže.
Máte někdo vyzkoušený kemp park Umag?
Předem díky za reakce :-)

Reakce:
lenka_
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 13.01.19 21:39

Ahoj, byli jsme tam 3×, ale už je to pět let.
Pláž pro psy je tam docela problém, měli jsme tam svého psa ten poslední rok.

Do kempu jsem se byla jen podívat.
2× jsme byli ubytováni vedle v apartmánech Stella Maris.
Poslední rok jsme byli v soukromí, v apartmánu, právě se psem a s možností vlastního vaření. Cenově to bylo úplně někde jinde, než Stella Maris, takže jsme zůstali delší dobu.
Je tam spousta vyžití pro malé děti, když prší, tak i krytý bazén, což se nám jeden rok hodilo. Večer tam jsou animační programy pro děti.

Dokud byly děti malé, tak se mi tam líbilo, teď už raději vyrážíme jen s batohem na kčnější dovolené.

Ivana 85
Závislačka 3229 příspěvků 13.01.19 21:54

@lenka_ muzu se zeptat jestli tam je i vecer kam jit?Myslim nejaka promenada nebo tak neco?

Gaabbččaa
Povídálka 16 příspěvků 13.01.19 21:57

Leni, děkuji za reakci. Na netu jsem našla, že v Umagu je psí pláž ? Máš prosím nějaký odkaz na ten apartmán ?
Díky :-)

lenka_
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 13.01.19 22:22

Promenáda tam je v centru města, cca kilometr od kempu. V resortu je tam každý večer program pro rodiny s dětmi (i bez nich), formou letního divadla. Já jsem třeba těmi jejich představeními byla strašně nadšená.

Ten poslední rok jsme měli toto ubytování: https://www.facebook.com/…umag.rohlik/
Pan se jmenoval Rohlik a rozuměl česky. Auto jsme parkovali na zahradě, v domě jsou 3 apartmány, my jsme měli ten největší pro 6 lidí. My a ještě jedna rodina jsme tam byli se psy. Ubyotvání nebyl žádný luxus, ale místa tam bylo hodně, a byli jsme spokojeni.

lenka_
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 13.01.19 22:23
@Gaabbččaa píše:
Leni, děkuji za reakci. Na netu jsem našla, že v Umagu je psí pláž ? Máš prosím nějaký odkaz na ten apartmán ?
Díky :-)

Jestli je tam psí pláž nevím. My ji nehledali. V resortu je zákaz psů, tak jsme museli na pláž mimo resort, což bylo od nás cca. 100 metrů.

Gaabbččaa
Povídálka 16 příspěvků 13.01.19 22:58

Super, díky. Tak pokud se dá jit na pláž se psem mimo resort, tak paráda. Luxus nepotřebujeme, stačí čistá postel :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >