Reklama

Ubytování v blízkosti Divadla Archa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:37
Ubytováni v blízkosti Divadla Archa

Dobrý večer :kytka:

Prosím o radu, kdo zná okolí Divadla Archa - potřebovala bych ubytování na 1 noc v blízkosti tohoto divadla. Potřebujeme pouze přespat, stačí mi něco levného, pokud se nabízí i možnost wellness, uvítám.

Všem děkuji za cenné rady, tipy, odkazy :)

Reklama

Reakce:

klm
Stálice 60 příspěvků 13.12.16 20:44

Hotel Axa? Je tam bazen, sauna atd., pristupne teda i verejnosti. Nedavno ho zrekonstruovali a snazili se o retro design, na tripadvisoru jsem cetla dobra hodnoceni, i kdyz vlastni zkusenost nemam, jen s tim bazenem a saunou

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 13.12.16 21:21

@555_Zuzana555 Motel One, Klement, Grandior a nebo je tam Ibis Na Poříčí.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 21:41

Super děkuji za tipy :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama