Ubytování v chatkách v kempu poblíž Olomouce - tipy

562
2.8.13 19:57

ubytování v chatkách v kempu...

Ahojky, nevíte o nějakým kempu u nějaké vody, nejlépe někde na jižní moravě, na vysočině..chtěla bych, aby to bylo max dvě hodiny od Olomouce..Koukám na net a všude je ubytko ve stanech a tak..Malej má v září rok, tak nehci moc ještě riskovat stan, kvůli počasí..Kdyby jste někdo o něčem věděl, byla bych moooc ráda za info. Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13318
2.8.13 20:03

Hele nevím teď kde to přesně je, ale já byla na Moravě v kempu Merkur, je to už x let, takže nevím jak to tam je teď, ale mě se tam líbilo, bylo tam takové „městečko“ se stánkama s jídlem, občerstvením atd krásné koupání a dalo se tam ubytovat ne v chatce ale v nějakých apartmánech. Ale jak je to dneska a jak daleko od Olomouce netuším. Tenkrát se nám tam všem ( 10 lidí) moc líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
2.8.13 20:16

@Elen8 no ted koukám, to vypadá super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13318
2.8.13 20:17

Jo, opravdu to tam byla paráda a předpokládám, že když to bylo zaběhlé, tak že se to udrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
2.8.13 20:27

Též doporučuji Nové mlýny je to tam skvělé, my tam byli je to cca 3 roky zpět. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
2.8.13 20:52

Myslím, že teď už stejně žádnou volnou chatku v dobrém kempu nenajdeš :(

• Citovat
  • Upravit
2787
2.8.13 20:59

Na Mácháči určitě najdeš, ale je to bohužel daleko, nicméně, kdyby to někomu pomohlo, je to tam skvělé!!
Na Nových Mlýnech jsme se byli minulý víkend koupat a je tam hlava na hlavě, tam bych se já ubytovávat na týden například nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
2.8.13 21:07

No, to uz me taky napadlo, ze to nebude volny..snad neco najdem no..chceme jet posl. tyden v srpnu. a kde jsou ty nove mlyny? jsem momentalne na mobilu a tady se mi to nechce hledat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
2.8.13 22:33

Jo Merkur u Nových Mlýnů skvělý kemp, ale blízko Olomouce? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
2.8.13 22:58

Aha, takze ten merkur jsou ty mlyny?:D Jo a ja to asi blbe napsala..napsala jsem blizko olomouce, ale tim jsem myslela napr.tu jizni moravu, vysocinu..Od mych 4 let jsme kazdej rok jezdili do jiznich cech na komornik, tam jsem to milovala, ale to uz je s prckem dalka..Pak jsme jeste jezdili na velke darko, ale to uz si moc nepamatuju..nevite nekdo, jak to vypada treba tam? Prave nikde nemuzu najit chatky, co jsou treba prave na tom komorniku..vsude jsou jen takovy ty taborovy..krome teda toho merkuru ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
3.8.13 09:13

@Bauerkaa Na Velkém Dářku je to teď už asi beznadějné, chaty se tam objednávají hodně dopředu. Moji známí mají zaplněné prázdniny už hodně dlouho. Tam teď snad jedině pod stan…A v Merkuru je chatek taky spousta, ale tipovala bych, že také obsazená, zkus tam zavolat. Ale musíš počítat s tím, že to jsou spíše podnikové chatky.
Spíše bych si vybrala konkrétní místo a zkusila pohledat nějaké ubytování v soukromí. My tak právě teď sehnali na poslední chvíli ubytování právě v Olomouci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
6.8.13 22:21

Holky, nebyla jste nektera v kempu Suchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1689
23.7.14 21:57
@Bauerkaa píše:
Holky, nebyla jste nektera v kempu Suchy?

oživuji:)ano byla jsem…odmalicka jsem tam s rodici jezdila, pravda mensi kemp ale ja jsem tam byla jako doma:)mam na suchy pekne vzpominky:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.14 14:04
@zizalkaaa píše:
oživuji:)ano byla jsem…odmalicka jsem tam s rodici jezdila, pravda mensi kemp ale ja jsem tam byla jako doma:)mam na suchy pekne vzpominky:)

Letos jsem tam konecne byla, takze uz mame odzkouseno a super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama