Ubytování v Chorvatsku září 2006

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VerouS
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 02.07.06 18:22
Ubytování v Chorvatsku září 2006

Chceme jet na začátku září autem do Chorvatska. Chtěla bych od vás zkušených tip na nějaké levné a příjemné ubytování. Jedeme s malým, tak bych chtěla dostupné sociálky - koupání, ledničku, kuchyň s možností vaření. Jeli bychom dva páry ( 4 dospělí + malý). Pro malého si beru vše sebou - postýlka, jídlo atd.

Doufám, že mi poradíte nebo dáte nějaké kontakty.

Reakce:
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 02.07.06 19:43

Ahojky,

s malým by bylo asi ideální tady: Umag - Kanegra http://www.vitkovice-tours.cz/nabidka.php?… jezdíme tam už roky a je to tam moooc příjemné…

Zuzka

VerouS
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 02.07.06 20:59

Dík za tip! :lol:

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 02.07.06 21:10

Osobně bych teda do Umagu nejela, ale nechci to nějak hanět. Když už dojedete až tam, prodloužila bych si cestu o 45min a hledala někde na jižnějším cípu Istrie, čím níže, tím čistší voda a méně ruchu, aspoň takovou zkušenost jsme udělali minulý rok.
Claudie

NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 03.07.06 08:42

VerouS - tak já jezdím na jih do Dalmácie, ale pokud se nebudeš bát tak hodně známých jezdí bez jakéhokoli zajištění ubytování předem.Když tam totiž přijedeš tak nabídky ubytování jsou všude a Ty můžeš vybírat podle ceny a hlavně si prohlédnout pokoje atd.Známá jela do soukromí přes cestovku a byla to hrůza a od té doby jezdí jen tak a ubytování vždycky sehnala hned a kdekoli. Já jsem v soukromí nikdy nebyla, vždycky jen v hotelu, ale navštívila jsem několikrát v soukromí známé a je to asi tak čím dál od moře je ubytování levnější a čím blíž k moři tak dražší.

VerouS
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 03.07.06 14:36

My chceme do Dalmácie, když už tak už… Jen jsem chtěla vědět kolik vyjde ubytování v září a jaké jsou vaše zkušenosti když jede jen tak…Přes cestovku to nechceme zařizovat - chceme co nejlevněji…

VerouS
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 04.07.06 14:25
:cry:
myska
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 07.07.06 13:29

My jsme byli v Drace,ostrov Peljesac a bylo tam uzasne.Zarizeny apartman,cena byla 10EU na osobu na den.Meli jsme kuchyn,2 loznice,koupelnu,terasu.
Pokud budes mit zajem poslu ti par fotek.

Váš příspěvek
Reklama