Ubytování v chorvatsku.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bauerkaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 01.11.14 14:37
ubytovani v chorvatsku.cz

Ahojky, vím, že je ještě brzo, ale už koukám na dovolenou na příští rok..chtěla jsem se zeptat, jesltli nemáte někdo zkušenost s ubytováním přes tyto stránky(ubyto­vanivchorvatsku­.cz)? našla jsem tu spousty míst a cenově přijatelné.. nebo pokud máte někdo ověřený tip na stránky s ubytováním v chorvatsku, podělte se prosím. vždycky jsem řešila dovolenou na last, ale tentokrát nás pojede víc, tak to chci mít raději vyřešené brzo, at pak není problém sehnat něco, co by se nám líbilo a vyhovovalo. Děuji :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 01.11.14 14:52

Jeli jsme letos, přes tyto stránky, všechno v pořádku.

Bauerkaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 01.11.14 15:00

@berry4 juu, tak to mě těší :-) a kde jste byli, jestli se můžu zeptat?

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 01.11.14 15:06

My v Ruskamenu ;)

Bauerkaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 01.11.14 15:11

Ok, no to je pro nás daleko. chci nejlépe sever..a jak to bylo s placením? půlku poslat a doplatit hotově na místě? ale to asi může mít každej jinak, co..z toho mám právě strach..zase si říkám, že pres cestovky je to víc jistý.. i když taky člověk neví, která a kdy zrovna zkrachuje no..

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 01.11.14 15:16

Ne,30 % předem a zbytek na místě. My ale platili a hledali až někdy v dubnu. ;)

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 15:18

No, je vyloženě čas řešit Chorvatsko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 01.11.14 15:20

Tvl ja nebim kam pojdem tento rok na hory a ty uz resis letnu dovcu… :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 01.11.14 15:25

Loni jsme to taky řešili ještě před Vánoci. Měli jsme specifické požadavky, na jaře bysme nemusel sehnat. Nakonec jsme tedy nejeli vůbec, otěhotněla jsem, ale nevidím důvod, proč neřešit letní dovču už teď. Každý má jiný důvod.

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 01.11.14 15:28

@jessikka
Tak tom urcite..kazdy nech si robi, jak uzna za vhodne..
I ked tvoj pripad, hovori sam za seba-resis a zbytocne.. :kytka:

jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 01.11.14 15:36

Jo, to je fakt. V té době jsme ale mysleli, že pojedem a začít t řešit později, tak nejedem tak jako tak.

Bauerkaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 01.11.14 15:41

Jejda holky, pokud nechcete poradit, proc to vubec komentujete? Chci to resit letos brzo, protoze nas jede vic a nechci cekat na last omezeny nabidky..

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 01.11.14 15:44
@Bauerkaa píše:
Jejda holky, pokud nechcete poradit, proc to vubec komentujete? Chci to resit letos brzo, protoze nas jede vic a nechci cekat na last omezeny nabidky..

tak pardon, len ma to prekvapilo..na dovcu na last som nikdy nesla a vzdy som zohnala ubytovanie, event letenky treba v kvetnu..u toho Chorvatska som r.2008-2011 zariadovala pre 5 parov ubytovanie tiez na prelome dubna-kvetna a nikdy nebol problem..hlavne na Chorvatsko podla mpjho nazoru nepotrebujes nic-zariadis si to sama..

jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 01.11.14 15:44

@Bauerkaa Z toho si nic nedělej, to je místní kolorit.

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 01.11.14 15:45

@Bauerkaa
A este jedna vec, zvykni si ze sa komentuje vsetko, i ked k danej problematike nemaju uzivatelky co povedat..to je taka miestna specialita.. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >