Ubytování v Orebiči (Chorvatsko)

10
1.6.16 19:59

Ubytování v Orebiči (Chorvatsko)

Dobrý den,
poradil by prosím někdo nějaký dobrý typ na ubytování v Chorvatsku v Orebiči. Nejsme nároční, snad jen aby to nebylo daleko na pláž. Předem děkuji za typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7201
1.6.16 20:38

Jedeme také do Orebiče, mám tam kamarádku, která ubytovává a potom jsou tam ještě dvě češky, které nabízejí apartmány.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.6.16 21:09
@nataluska píše:
Jedeme také do Orebiče, mám tam kamarádku, která ubytovává a potom jsou tam ještě dvě češky, které nabízejí apartmány.

a můžu se zeptat prosím jaká je přibližná cena? přelom července a srpna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
1.6.16 21:14

@aerdna23 to se zeptám, Mame cenu z kamarádství upravenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.6.16 21:20
@nataluska píše:
@aerdna23 to se zeptám, Mame cenu z kamarádství upravenou.

předem děkuji. jednalo by se o 2dospělí (+1,5roční dítě) a další 2 dospělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.6.16 10:18

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jestli jsou v Orebici ježci. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pendolinka
30.6.16 11:48

@Tečička V Orebiči jsme byli a žádného ježka jsme nepotkali (na suchu ani ve vodě) :-) Ale jestli to je záruka toho, že tam nejsou, to nevím…

• Citovat
  • Upravit
16360
30.6.16 11:52

@Tečička Žádného jsme neviděli, před 2 lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
30.6.16 12:01

Jsou…já je viděla. Jsem vášnivá šnorchlařka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.6.16 13:33

Mě jde o to, jestli je to vhodné pro dítě nebo jestli tam je ježek vedle ježka :-) Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
30.6.16 15:59

Ježci tam jsou, ale ne na hlavní písečné a oblázkové pláži Trstenici. Muselo by dítko hluboko do vody a na útesy. Jezdíme pravidelně se třemi dětmi a žádný problém. Pokud nebude dítko prozkoumávat útesy atd, tak bych se ničeho nebála. Letos jedeme v srpnu opět tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.6.16 16:04

@nataluska My jsme našli hotel 2km od téhle pláže. No ještě nemáme nic zamluveného, ale už bych si fakt přála něco zamluvit. A jezdíte přes Bosnu nebo trajektem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
30.6.16 21:37

@Tečička jezdíme vždy přes Bosnu. To je hotel jakoby za městem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.7.16 13:01

Letos jedeme prvně do Chorvatska do Orebiče. Kudy prosím jezdíte. Jaká cesta je nejvhodnější. Přemýšleli jsme o trajektu (zda se ušetří nějaký čas) - jedeme totiž s 1,5ročním dítětem. Mohla by jste mi napsat nějaké body. Děkuji
Jsme z Vysočiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
25.3.17 10:13

Orebič 2017

Ahoj jedeme v červenci našla jsem si ubytko u domacich hodně je chválí:) 7 noci za apartman 350 euro. Rezervovaly jsme oba apartmany jelikož nás jede více a hlavně je tam klid:) zasilám odkaz :) **** už se těším tady ještě pro zajmavost zasilám odkaz na jedny polské stránky kde je kalendář a červené okínka je kdy je obsazen. Jinak domácim piště přímo na email v prvním odkazu ozvou se vám.) :mavam: ****

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama